Osobowość chwiejna emocjonalnie - Bydgoszcz

18 odpowiedzi
Dzień dobry. Czy jest psychoterapeuta w Bydgoszczy, który leczy zaburzenia osobowości, a dokładnie osobowość chwiejną emocjonalnie - borderline? Ma doświadczenie w leczeniu takiej osobowości. Zadałam już podobne pytanie, ale zgłosili się terapeuci spoza Bydgoszczy. Czy naprawdę nikt w Bydgoszczy nie chce leczyć tych zaburzeń??? To załamujące.
Witam,
pisala Pani do mnie i odpisalam, ze zajmuje sie tym.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Pracuję z osobami o osobowości borderline - zapraszam :)
Znalezienie dobrego psychoterapeuty to coś bardziej skomplikowanego niż kupno dobrej kiełbasy w sklepie :-). Wymaga cierpliwości i szczęścia. Terapeuta i pacjent powinni ze sobą „zazębić”. Nie wystarczy, że psychoterapeuta jest dobrym specjalistą, ma certyfikaty itd. To musi być osoba z którą pani będzie w stanie stworzyć głęboką, pełną ufności relację, która stanie się pomostem dla zmian osobowości. Dlatego sam proces szukania jest ważny i bywa że zajmuje chwilę. Czasami warto popytać osoby do których mamy zaufanie, pacjenci najwięcej powiedzą. Jeśli osoby podobne do nas skorzystały to jest szansa że i my także. Można się umówić na 1-3 sesje próbne zanim podejmie Pani decyzję o kilkuletnim kontrakcie. Wyjątkiem jest sytuacja zagrożenia samobójstwem, gdzie należy zgłosić się bezzwłocznie do psychoterapeuty, psychologa klinicznego czy psychiatry. Jeśli to nie Pani przypadek to proszę dać sobie trochę czasu. Trochę to podobne do szukania męża czy żony :-). Pośpiech nie jest wskazany. Pozdrawiam Andrzej Nehrebecki.
Niestety, nie jestem w stanie pomóc.Pozdrawiam
Dzień dobry. Nie jestem niestety z Bydgoszczy, ale zachęcam Panią do samodzielnego poszukania psychoterapeuty w swoim mieście, nie czekając aż ktoś się odezwie. Wydaje mi się, że szczególnie pomocny przy osobowości borderline może być psychoterapeuta pracujący w nurcie humanistycznym (gestalt, psychoterapia oparta na doświadczaniu, emocjach - pracujące bardzo na bieżącej relacji), ewentualnie w nurcie integratywnym. Powodzenia!
Dzień dobry. Polecam psychoterapeutę, pana Piotra Miszewskiego, który przyjmuje w Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej w Bydgoszczy, ul. Śniadeckich 18/4.. Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha.
Niestety ja przyjmuję w Warszawie.
Proponuję skierować pytanie prywatne do wybranych terapeutów z Bydgoszczy. Powinien ktoś zareagować. Pozdrawiam
Witam serdecznie, przykro mi, ale osobiście nie znam nikogo z Bydgoszczy,
serdecznie pozdrawiam i życzę, by udało się Pani jak najszybciej znaleźć.
Witam.
Na pewno jest ktoś kto leczy u Pana takie dolegliwości. Jeżeli będzie Pan miał problem to zapraszam do siebie. Możemy się komunikować przez Skype. Pozdrawiam
Witam Panią,
Jestem psychoterapeutą z Bydgoszczy i pracuję z osobami z różnymi zaburzeniami również osobowości, w tym borderline. Zapraszam do kontaktu indywidualnego. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Proszę poszukać w ofercie terapeutów po terminach: zaburzenia relacji, więzi. Można też wybrać się na konsultację do kilku specjalistów i wybrać potem na żywo osobę, która wydaje się być najbardziej odpowiednia. Pierwszym krokiem w psychoterapii może będzie właśnie wysiłek związany ze znalezieniem terapeuty i aktywnym poszukaniem.
Życzę owocnych poszukiwań.
Dzień dobry!
Polecam Annę Frąszczak, dane kontaktowe łatwe do odnalezienia w internecie, w samej Bydgoszczy
Dzień dobry,
myślę, że w Bydgoszczy jest terapeuta, zajmujący się zaburzenia osobowości z pogranicza.
Nie każdy psychoterapeuta na swoim profilu dokładnie opisuje zakres zaburzeń, z którymi pracuje. Proponuję osobiście skontaktować się z terapeutami w Bydgoszczy lub okolic, np telefonicznie lub wysyłając mail. Myślę, że tą droga uda się znaleźć pomoc psychoterapeutyczną.

Pozdrawiam
Agnieszka Gołębiowska
Niestety nie znam nikogo z Bydgoszczy. Ja też niestety przyjmuję w Warszawie.
Pozdrawiam
Dzień dobry, ja pracuję na Podkarpaciu więc nie pomogę Pani. Pozdrawiam, Justyna Wojciechowska
Bydgoszcz. Śniadeckich 18/4
Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Bydgoszcz i inne ...proszę w google wpisać i "wyskoczy".
Pozdrawiam
M.C.