opinia o dziecku

6 odpowiedzi
Czy jest możliwe sporządzenie przez Panią opinii o dziecku do sprawy o zmianę nazwiska dziecka? Jak chce się nazywać, z czego to wynika, czy będzie to dla dobra dziecka itp
Jeżeli dziecko ma 13 lat lub więcej jestem w stanie napisać opinię w oparciu o kontakt z dzieckiem. Niestety nie pracuję z małymi dziećmi, wiec jeżeli dziecko jest młodsze proponuję kontakt ze specjalistą w tym zakresie np. Anna Pankowska z pracowni " UL".
Pozdrawiam;
A. J.

Dzień dobry! Tutaj przydałby się psycholog lub psychoterapeuta dziecięcy. Dobrze by było, żeby wcześniej znał dziecko. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta Byzdra - Rafa
Witam serdecznie. Nie wystawiam opinii, proszę zapytać Pani Agnieszki Rembierz - Knoll z Centrum Psychoterapii Strefa Bytu.
Oczywiście. Zapraszam. Ile dziecko ma lat? Najpierw na konsultację zapraszam dorosłego prawnego opiekuna. Na kolejne spotkanie dopiero dziecko (oczywiście w asyście rodzica/ opiekuna). Badanie dziecka odbywa się bez obecności dorosłego w gabinecie.
Sugeruję wizytę: - 500 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie, odpowiadając na powyższe, niestety nie zajmuję się takimi tematami, serdecznie pozdrawiam
Niestety, nie.