Od zeszłego tygodnia mam problem z zębami 5, 6 i chyba nawet 7, mianowicie stały się bardzo nadwrażl

5 odpowiedzi
Od zeszłego tygodnia mam problem z zębami 5, 6 i chyba nawet 7, mianowicie stały się bardzo nadwrażliwe od strony języka, przeszkadza to w jedzeniu i piciu. Czy jest to problem, który można wyleczyć jak najszybciej domowymi sposobami lub specjalnymi pastami do zębów? Czy może konieczna jest wizyta w celu wykonania jakiegoś zabiegu?
Dzien dobry, najlepiej jest zgłosić się do stomatologa, który określi dokładną przyczynę nadwrażliwosći. Nie zawsze domowe preparaty są skuteczne.
Pozdrawiam

Proszę spróbować past na nadwrazliwosc no elmex zielony, sensodyne. Jednak warto udać się na konsultacje i sprawdzić czy nie mamy tam próchnicy.
Witam! Bez oględzin, trudno jest określić co może być przyczyną nadwrażliwości. Na pewno dobrym rozwiązaniem, jest zakup specjalnej pasty na nadwrażliwość. Można ją dostać w aptece lub drogerii. Jeśli, to nie przyniesie poprawy, warto umówić się na profesjonalną konsultację, aby dentysta dokładnie zobaczył, co jest przyczyną Pani problemu. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry, potrzebna jest wizyta, żeby ocenić, co faktycznie dzieje się z tymi zębami. Po postawieniu diagnozy będzie można rozpocząć leczenie. Pozdrawiam dr Kręcisz
Dzień dobry, najlepiej zgłosić się w celu pełnej diagnostyki do Gabinetu. Ciężko powiedzieć jaka jest przyczyna nadwrażliwości. Można próbować też myć zęby pastą elmex zielony na nadwrażliwość, nawet palcem wsmarować pastę w te bolące ząbki ale jest to zabieg doraźny i nie zastąpi wizyty u stomatologa. Pozdrawiam