Od tygodnia zmagam sie z dziwnym odczuciem. Caly czas czuje swoje "zęby". Raz odczucie pojawia sie z
1
odpowiedzi
Od tygodnia zmagam sie z dziwnym odczuciem. Caly czas czuje swoje "zęby". Raz odczucie pojawia sie z tylu szczęki raz z przodu, nie jest to ból, ale cały czas mam wrażenie że coś mi drażni w buzi. Dziąsla nie sa opuchnięte ani zaczerwienione, na zębach nie ma zmian. Czy to wymaga pilnej konsultacji? bo w obecnej sytuacji nie chciałabym nikogo bez sensu narażać
Witam
warto zbadać zgryz czy na przykład nie ma przeciążeń
Pozdrawiam Anita Małysa
warto zbadać zgryz czy na przykład nie ma przeciążeń
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dwa miesiące temu miałam zatruwana 7po 3tygodniach leczenie kanałowe ,minelo 1,5miesiaca zab boli i reaguje na zimno.Niestety ze względu na epidemie nie moge udac sie do stomatologa .Czy bol minie ,będzie koniecznosc ponownego leczenia? Proszę o odpowiedź
- Dretwieje mi lewa noga.mrowienie.bol posladka i ledzwi nagle wszystko.sie zaczelo!! Prosze o porade pomoc!
- Proszę o interpretację wyników. Test glukozą 75g. Na czczo 99.36 mg/dl. Glukometr wstazał106 Po 2 godz 77.20 mg/dl Insulina Na czczo 12.30 ul/ml norma 2.6-24.9 Po 1 godz 92.9 Po 2 godz. 32.9
- Mam 16 lat i od jakiegoś czasu znajduje na swoim ciele małe guzki/gulki raz na udzie raz pod brzuchem raz pod brodą. Guzki pojawiają się po sobie w dłuższych odrębach czasowych około miesiąca,dwóch.Po jakimś czasie znikają.Od dwóch dni podczas i po treningu w domu mdli mnie i czuje się osłabiony.
- Jestem w 15tyg ciąży. Robiłam badanie glukozy i wynik to 5,12 czy jest to cukrzyca? Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników. Pozdrawiam
- 19 lutego przeszłam atroskopie kolana lewego po urazie z grudnia. Uraz był ciężko do zdiagnozowania testy lekotkowe były ujemne i pełny wyprost z blokiem kolana.Rozp. Uszkodzenie lekotki przyśrodkowej typ rączka od wiaderka,przy miażdżenie trzonu tylniego lekotki bocznej z częściowym usunięciu…
- Czy podczas karmienia piersia mozna zazywac tabletki z zawartoscia biotyny?
- Dwa miesiące temu miałam zatruty zab po 3tygodnich miałam leczony kanalowo ,mija1,5miesiaca zab pobolewa w nocy i reaguje na zimno.Stomatolog nie przyjmuje z powodu epidemi.Czy bol minie ?Będzie koniecznosc ponownego leczenia?Proszę o odpowiedź
- Po krótce moja historia. W dzieciństwoe mój ojciec pił przez to dochodziło do licznych awantur w domu. Matka też nie była kochająca. W szkole byłem ofiarą przemocy rówieśniczej. Brak przyjaciół. Na domiar złego w szkole średniej doszło do nadużycia seksualnego ze strony księdza. Jednym z negatyw…
- Od 3-4 dni mam nagły zanik węchu, smak jeszcze czuję. 2 dni temu miałem lekką gorączkę która szybko minęła, A tak poza tym nie mam żadnych innych objawów. Nigdy mi się to nie przydarzyło a lekarz rodzinny (uk) powiedział tylko żeby zazyc paracetamol. Dlatego chciałbym zasięgnąć rady tutaj w przyblizeniu…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.