Od roku mam uporczywy szum w prawym uchu.Szum nasila sie z każdym miesiacem.Czasem slysze poglos, ta
Od roku mam uporczywy szum w prawym uchu.Szum nasila sie z każdym miesiacem.Czasem slysze poglos, tak jakby ucho mialo popsuta membrane..dziwne uczucie.Duzy niedosluch. Tomograf ok, w doplerze tetnic szyjnych prawej blaszki miazdzycowe. Pomocy co dzieje sie z uchem?
1 odpowiedź
Najpierw konieczne jest wykonanie audiogramu- badania słuchu w kabinie ciszy. Dalsze postępowanie zależne od tego wyniku.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

