Od prawie roku mam problem z karkiem, szyją oraz głową. Czuję bardzo duży dyskomfort na linii włosów

2 odpowiedzi
Od prawie roku mam problem z karkiem, szyją oraz głową. Czuję bardzo duży dyskomfort na linii włosów i szyi coś jakby ucisk który promieniuje na głowę i szyję. Bardzo często boli mnie głowa a ostatnio czuję mrowienie po prawej stronie ciała. Kręci mi się w głowie oraz czuję mdłości Neurolog powiedziała że Spowodowane jest to dużym napięciem w karku. Po lekach rozluźniających mięśnie oraz wspomagających krążenie była chwilowa poprawa. Laser, ultradźwięki oraz pole magnetyczne też pomagają tylko na chwilę. Czuję się jakbym ciągle miała chorobę lokomocyjną zawroty głowy i mdłości. Miesiąc dwa jest lepiej, a później wszystko wraca. Czy dobry fizjoterapeuta pomoże? Na zdjęciu rentgenowskim wyszło zniesienie lordozy szyjnej. Bardzo proszę o pomoc co mogę dalej z tym zrobić. Mam 30 lat a czuję się jakbym miała 70.
Dzień dobry,

Polecam udać się do osteopaty, który kompleksowo spojrzy na Pana ciało. Problem napięcia w obrębie karku często nie jest odosobnioną przyczyną. Często pojawiają się również inne czynniki w naszym organizmie będące przyczyną nawracających dolegliwości o podobnym charakterze do występujących u Pana. Konieczna jest praca na całym ciele a nie jedynie na obszarze karku.

Z Życzeniami Zdrowia

Dr Łukasz Radziszewski

Proszę udać się na wizytę do fizjoterapeuty, który przeprowadzi dokładny wywiad oraz Panią zbada. Bardzo możliwe, że przyczyna leży w zupełnie odrębnym miejscu. Pozdrawiam