Od ponad roku czuję nawracający ostry ból w lewym podżebrzu. Dodatkowo mam różnie dziwne dolegliwośc

1 odpowiedzi
Od ponad roku czuję nawracający ostry ból w lewym podżebrzu. Dodatkowo mam różnie dziwne dolegliwości typu suchość miejsc intymnych, suchość śluzówki nosa. Problemy z gojeniem ran (ale nie z krzepliwością krwi) , trądzik, powracające czyraki, zawroty głowy, częste bóle głowy, niskie ciśnienie (ostatnio 120/52).

Z powodu trądziku parę lat temu wykonano badania hormonalne (prolaktyna -dużo ponad normę, tsh -idealne, testosteron -górna granica, DHEA-S -trochę ponad normę) z powodu bólu i duszności wykonano echo serca, które wykazało lekką niedomykalność zastawki mitralnej i dwudzielnej.

Ostatnio z powodu bólu pod żebrem miałam robione badanie ANA2 - wynik dodatni. Opis jest następujący: "stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych dających na komórkach HEp-2 typ świecenia ziarnisty i chromosomów w mianie 1:1280. Metodą immunodyfuzji nie wykryto przeciwciał przeciw antygenom z grupy ENA (rozpuszczalnym antyg.jądrowym i cytoplazmatycznym Ro, La, Jo-1,Scl-70, nRNP i Sm).

Czy te wszystkie wyniki się jakoś łączą i czy można na ich podstawie podejrzewać czy coś mi dolega?
Wszystkie objawy świadczą o obecności pasożytów, które wychodząc z jelit przy okazji przenoszą pierwotniaki i bakterie do krążenia. Leczenie: odrobaczenie, a potem kuracja przeciwpierwotniakowa. Odrobaczyć trzeba całą rodzinę + zwierzęta jeśli są w domu. Więcej na mojej stronie internetowej oraz na Blogu. Pozdrawiam.