Od lat jestem uzależniona od leków nasennych. Zażywam zolpidem i podobne w ilosci ok 10 x 10mg na do
Od lat jestem uzależniona od leków nasennych. Zażywam zolpidem i podobne w ilosci ok 10 x 10mg na dobę. Chcę z tego wyjść, ale jak to zrobić? Czy jest możliwość leczenia "domowego" bez pobytu na oddziale? W jaki sposób to się ewentualnie odbywa. Dziękuję z góry.
1 odpowiedź
Witam. Uzależnienie od benzodiazepin generalnie trudno jest "wyleczyć" w domu. Myślę, że w tym przypadku konieczne będzie przyjęcie do szpitala psychiatrycznego. Leczenie prowadzi się za pomocą długodziałających benzodiazepin, tzn. diazepamu. Pozdrawiam
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


