Od 3 dni strasznie mnie boli dziąsło ale tylko prawa strona. Dziąsło puchnie a ból wtedy jest nie do
1
odpowiedzi
Od 3 dni strasznie mnie boli dziąsło ale tylko prawa strona. Dziąsło puchnie a ból wtedy jest nie do wytrzymania. Co na to może pomóc?
Dzień dobry. Przyczyn takich dolegliwości może być wiele: od problemów z przyzębiem, poprzez zlokalizowane ropnie, martwicę miazgi, kończąc na prozaicznych problemach na przykład resztkach pokarmowych wciśniętych do kieszonki dziąsłowej. Konsultacja stomatologiczna + badanie radiologiczne powinny dać odpowiedź. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, jestem 20-letnim chłopakiem. Mam problem z krzywym zgryzem. Planuje się wybrać do ortodonty. Chce załatwić to wszystko na NFZ. Nie spieszy mi się jakoś z tym bardzo. Mogę poczekać. Czy mogę założyć aparat stały na NFZ? Proszę o odpowiedź.
- Dziendobry moje pytanie czy po operacji wnetorstwa zmieniamy opatrunku codziennie i odkarzamy miejsce operowane czy po pięciu dniach dopiero odklejamy opatrunku i odkarzamy miejsce operowane by nie było krwiaka .
- Witam mam problem z krostami, wysypka na twarzy. Tylko wokół ust , są to czerwone swedzące krosty. Co to może być? Pozdrawiam
- Czy astaksantyna jest wskazana w przypadku starań o dziecko? Czy prawdą jest że znacząco podnosi poziom płodności? Jakie są ewentualnie skutki uboczne? Czy suplementacja astaksantyny jest bezpieczna? Jakie dawki należy przyjmować? Na nic nie choruje, brak przyjmowanych leków.
- Witam Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne dzień przed okresem o godz 19 rano dostałam okresu biorę tabletki Qlaira . Od jakiej tabletki będę zabezpieczona . Zaznaczę że jestem po porodzie A dlatego wzięłam wcześniej tabletkę niż miesiączki ponieważ zawsze miałam problem z okresem
- Witam Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne dzień przed okresem o godz 19 rano dostałam okresu biorę tabletki Qlaira . Od jakiej tabletki będę zabezpieczona . Zaznaczę że jestem po porodzie A dlatego wzięłam wcześniej tabletkę niż miesiączki ponieważ zawsze miałam problem z okresem
- Pół roku temu po krótkim intensywnym biegu bez rozgrzewki na następny dzień poczułem ból poniżej rzepki, w przedniej części kolana (ból tylko podczas wchodzenia i schodzenia po schodach, przysiadu). USG nie wykazało nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Ortopeda rozpoznał ból jako zapalenie…
- Dzień dobry, byłam we wczesnej ciąży (3 tydzień) , ale niestety wynik bety HCG był bardzo niski (bo tylko 4,01 i prawdopodobnie cały czas spadał) i Doktor ginekolog przepisała mi Duphastron na podtrzymanie ciąży. Bez względu na to, czy miesiączka przyjdzie czy nie przyjdzie Pani Doktor kazała…
- Zgłosiłam się do ginekologa, ponieważ dokuczał mi delikatny świąd pochwy. Zauważyłam także biały grudkowaty śluz. Lekarz stwierdził grzybicę i przepisał Macmiror Complex 500, Gynoflor oraz pobrał wymaz do badań, proszę o pomoc w interpretacji wyników: Posiew z dróg moczowo-płciowych-tlenowo:…
- Witam serdecznie. Kilka miesięcy temu trafiłem na SOR z dziwnymi objawami: hiperwentylacja, ucisk w klatce piersiowej, odrętwienie twarzy i kończyn. Lekarz na pogotowiu określił ten epizod jako atak paniki. Sytuacja powtórzyła się kilka razy. Po tych wydarzeniach wykonałem szereg badań, wizyty…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.