Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. Nawet przeziębienie i grypa były mi obce. Rok temu dowiedzia

4 odpowiedzi
Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. Nawet przeziębienie i grypa były mi obce. Rok temu dowiedziałam się, że mam problemy z kręgosłupem, a dokładnie z wypadającym dyskiem. Chodziłam na rehabilitację, dostałam zestaw ćwiczeń do domu, zalecono mi basen. Od tego czasu nie boli mnie kręgosłup i nic mi nie dolegało. W grudniu pojechałam w góry i wróciłam z kaszlem, zapaleniem pęcherza, bolącą klatką piersiową i drugi raz w miesiącu dostałam miesiączkę. Usg nie wykazało żadnych złośliwych zmian w piersiach. Lekarz stwierdził, że to nie piersi a bolące żebra, a to z kolei wynika z problemów z kręgosłupem. Zrobiłam badania krwi i moczu. Okazało się, że mam jakąś infekcje dróg moczowych. Dostałam antybiotyk na infekcje oraz taki, aby zniwelować duszący mnie kaszel. Antybiotyk mi się skończył, problemy z częstym oddawaniem moczu zniknęły, ale kaszel nadal jest. Od tygodnia nie biorę antybiotyku, za to mam nudności, brak apetytu i krew w stolcu. Nie boli mnie brzuch. Nie wiem co robić, boje się iść do lekarza, gdyż wyjdę na osobę, która symuluje chorobę.
O wielu rzeczach naraz Pani pisze. Kaszel jest, zatem warto by Panią zbadać i osłuchać i nie sądzę aby ktoś sugerował Pani symulowanie. Czy rozpoznanie wypadającego dysku postawił pani masażysta?

Proszę koniecznie pójść do lekarza
Nie ma się co bać, trzeba się odważyć i opowiedzieć o dolegliwościach, kaszel może się jeszcze utrzymywać do 2-3 tygodni nawet po infekcji wirusowej
Proszę udać się do specjalisty chorób wewnętrznych.