Nieprzyjemny zapach z ust. Zwłaszcza po jedzeniu. Jakby czuje z ust to co zjadłem. Myje zęby dwa raz
1
odpowiedzi
Nieprzyjemny zapach z ust. Zwłaszcza po jedzeniu. Jakby czuje z ust to co zjadłem. Myje zęby dwa razy dziennie, język oczyszczam skrobaczka, żeby oczyszczam nicią i irygatorem co może mi pomóc?
Witam
irygator jest konieczny i nitkowanie niezbędne
Pozdrawiam Anita Małysa
irygator jest konieczny i nitkowanie niezbędne
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Język w tylniej części języka pokryty jest takim jakby wyrośniętym nalotem,którego nie mogę niczym usunąć. Wygląda to trochę jak takie wloski.
- Na tylniej części języka pomiędzy brodawkami mam nalot gruby ,który pojawia się najczęściej po jedzeniu. I np po kawie jest ciemny po czekoladzie też a po serku czy jogurcie biały. Czy można go jakoś usunąć?
- Witam, jestem chłopakiem poznałem pewnego chłopaka przez internet bardzo mi się podoba. Kilka razy pisaliśmy. Lajkuje mi zdjęcia, regauje na relację. Jak napisałem,że jest dla mnie ważny ,że chciałbym go poznać,że mi się bardzo podoba przestał odpowiadać na wiadomości. Odpuściłem, po czasie znów…
- Czy oko może wypaść do tyłu? Czyli do wnętrza aorganizmu? Czy w ogóle człowiek może spowodować wypadnięcie lub wypchnięcie oka?
- Do jakiego lekarza się zgłosić aby założyć PEG? Dr neurolog zalecił zastanowienie się nad takim sposobem żywienia (przy chorobie parkinsona od 17 lat, pacjent lat 59), ale nic więcej nie podpowiedział i nie wiem co mam robić.
- Witam. Mam założone szwy po małym zabiegu. I na szwach jest mały biały pasek plastra. I czy mam go usunąć czy zostawić do zdjęcia szwów. A lekarz nic mi o tym nie mówi. Tylko żebym zmieniała opatrunki.
- Witam wkrótce mam konstytucję w sprawie operacji nosa! Czy muszę zadbać pierwsze co o wyleczenie zębów (ubytki/próchnica) a później myśleć o operacji nosa!? Z góry dziękuje za odpowiedz !
- Witam, mialam zakladane korony / mosty cyrkonowe. Po 6 miesiacach odkleil sie jeden dolny most a zeby od spodu byly z próchnica . Polecialam do kliniki gdzie wykonano mi naprawe gwarancyjna. Wymieniono korony, zaplombowano zeby, leczono kilka kanalowo. Od przyjazdu minelo kilka dni , bola mnie…
- Dzień dobry. Jestem w ciąży. Dziś robiłam krzywa cukrowa. Na czczo cukier 77, po godzinie 133, po dwóch 99. Proszę o pomoc w interpretacji wyników.
- Dzień dobry, ostatnio zauważyłam, że ósemka (zatrzymana, blisko nerwu) przemieściła się w stronę siódemki tworząc szczelinę. Czy można w takiej sytuacji założyć aparat ortodontyczny ? Czy w takiej sytuacji istnieje prawdopodobieństwo, iż ósemka jest na tyle oddalona od nerwu aby ją spokojnie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.