Nie wiem co to jest.Jak jestem wsrod ludzi,np,w kosciele,to zaczynam miec przyspieszony oddech,a ser
Nie wiem co to jest.Jak jestem wsrod ludzi,np,w kosciele,to zaczynam miec przyspieszony oddech,a serce szybciej bije.Po drugie czuje jakis ucisk mozgu,i np.jak ktos na mnie sie patrzy,to dretwieje i robi mi sie ciemno przed oczami.Jak jestem przy stole wsrod ludzi,to nie mode nic ze stolu wziasc,bo dretwieje i czuje takie jakby zgniecie w mozgu.Co to moze byc?
2 odpowiedzi
Dzień dobry. Przy podobnych dolegliwościach należy poprosić lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie na konsultację do neurologia. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


