Mrożenie małżowin a stan po zabiegu

5 odpowiedzi
Witam. Wczoraj miałam zabieg wymrażania małżowin po jednej stronie.Do tej pory mam znieczulone dwa zęby 1 i 2 po lewej stronie, prawie 24 godz., zciekło chyba z nosa.. mam stan podgorączkowy, ogólnie jestem osłabiona, napuchła mi twarz po prawej stronie nie wiem, czy to zatoka prawa? Czy zbijać temperaturę? Co z tym znieczuleniem
Proszę zwrócić się do lekarza który wykonywał zabieg .Ja do zmniejszana małżowin uzywam chirurgii radiofalowej

Konieczna jest ponowna konsultacja , celem oceny stanu miejscowego. Zęby zareagowały prawdopodobnie chwilowo, możliwe że środek znieczulajacy podziałal przez otwór sieczny. Obrzęk policzka i przewodu nosowego może być reakcja na krioterapie. W miejscu zamrażania tworzy się czop martwiczy, który po kilku dniach powinien się ewakuowac . Niewykluczone, że nałożyła się kolejna infekcja, dlatego niezbędna jest konsultacja lekarska. Pozdrawiam
Nie jestem za zabiegami zamrażania w obrębie głowy. Pytaj operatora.
Witam, proszę się zgłosić do lekarza, który wykonywał zabieg. Pozdrawiam. Łapienis Magdalena
Witam serdecznie!.
Konieczna pełna ocena laryngologiczna stanu miejscowego pod kątem wykluczenia ewentualnego stanu zapalnego?Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.
Marcin Daroszewski - laryngolog-bydgoszcz.pl