Moja sprawa wygląda następująco w listopadzie 2016 potracił mnie samochód na przejściu dla pieszych

1 odpowiedzi
Moja sprawa wygląda następująco w listopadzie 2016 potracił mnie samochód na przejściu dla pieszych miałam liczne obrażenia i złamania , byłam cała poobijana - na wysokości zderzaka samochodu w goleni lewej - w maju 2017 pojawiła się przepuklina 10 cm długa 3 cm szeroka - ( pękła powięź i wyszedł mięsień ) .. nie wiem co z tym dalej" robić "- chodziłam na rehabilitacje raz w tygodniu tzw. igło terapie suchą - aby zmniejszyć napięcie w tkankach rehabilitant twierdził że się zmniejszyła...zalecał jeszcze wkładki ortopedyczne firmy ICB - czy ktoś coś słyszał ? i pijawki - aby zdrenowały mięsień …

Ponadto jeden lekarz - zalecił kinesjotaping i podkolanówki elastyczne - mówił ,że ona nie zniknie , ale się zmniejszy - faktycznie w tych ant- żylakowych podkolanówkach mało ją widać …

Przepuklina nie boli i wydaje się, cały czas taka sama …

Miałam złamaną miednicę z przemieszczeniem odłamów teraz mam asymetryczną miednica czy sa jakieś zabiegi na to ?
Zmiany pourazowe warto skonsultować z chirurgiem plastycznym lub ogólnym, bo być może kwalifikują się do leczenia operacyjnego co nierzadko się zdarza.