Moja côrka ma 5 lat i sika w majtki. Siedzac na fotelu sika do fotela. Sika po poduszkach. Potrafii

2 odpowiedzi
Moja côrka ma 5 lat i sika w majtki. Siedzac na fotelu sika do fotela. Sika po poduszkach. Potrafii zrobic kupe i sobie wysmarowac twarz. Tskie zachowania wystepuja od 3 roku zycia. Nasilily sie od kiedy urodzilam drugie dziecko. Potrafii rzucac w dziecko roznymi rzeczami krzyczec nad jej glôwka. Potrafii rzucac poduszka gazetami w niemowle. Musze uciekac do innego pokoju. W dodatku jak przytulam niemowle to w tym samym czasie mam ja orzytulac.Albo tez chce jesc z piersi jak nie mowle. Lekarz neurolog podejrzewa u niej autyzm. Js jestem na skraju wycerpsnia nerwowego. Bo biega bez butow po piaskownicy. Zeby sie ubrac to. Ubiera sie tylko w drzwiach wejsciowych. Pomocy. Czy isc z starsza corka do psychiatry. ?
Pani starsza córeczka jest zazdrosna w malutkie dzieciątko, któremu teraz Pani poświęca uwagę. Córka czuje sie w pewien sposób odrzucona i próbuje wszelkimi sposobami zwrócić na siebie uwagę. Więcej będe mógł powiedzić, gdy wszystkie Panie we trójkę mnie odwiedzicie. :-) Zapraszam do siebie do gabinetu w Rzeszowie lub Krakowie. Jeżeli będzie Pani chciała skontaktować się za mną, to prosze pisać na: boguslaw.bienias@gmail.com lub wyszukac moja komórkę na: klinikazdrowienia.pl
Oprócz tego, że zajmuję się zawodowo tymi problemami, to jestem ojcem piatki dzieci. Zdrowych i szczęśliwych. :-)
Pozdrawiam,
Bogusław Bienias

Szanowna Pani, sugeruję konsultację z osobą wykwalifikowaną w pomocy psychiatrycznej i psychologicznej dzieciom - psychiatrą oraz psychologiem dziecięcym. U podstaw zanieczyszczania się oraz niepokojących zachowań córeczki może leżeć wiele zaburzeń, które zdiagnozować może jedynie wykwalifikowany w tym zakresie specjalista - psychiatra lub psycholog. Serdecznie zachęcam do poszukania odpowiedniego specjalisty w swoim mieście. Warto uprzednio również sprawdzić, czy osoba, do której się Pani zgłasza ma doświadczenie w pracy z tego rodzaju trudnościami. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.