Moj kot zmarł dwa tygodnie temu. Kilka miesiecy wczesniej został podrapany przez cos w ucho, najpraw

1 odpowiedzi
Moj kot zmarł dwa tygodnie temu. Kilka miesiecy wczesniej został podrapany przez cos w ucho, najprawdopodobniej jaskolka, nie był szczepiony na wściekliznę w ostatnim czasie, jedynie kilka lat temu. Zmarł najprawdopodobniej na nerki, bo kilka miesiecy temu zaziebil sobie pęcherz i czy to mogła byc jedna z przyczyn niewydolności nerek? przez kilka swoich ostatnich dni sikal gdzie popadnie, bardzo smierdzial moczem, nie chciał jeść, jedynie pic. Moj brat zastal go nieżywego, z piana w pysku, językiem na wierzchu i zastanawiam sie czy nie zmarł jednak na wściekliznę? To stało sie tak nagle. Nie było widac zmiany w jego zachowaniu, jednak w ostatnim dniu nigdzie nie mógł znalezc sobie miejsca, nie mógł nawet siedziec, zawsze był spokojny i to sie nie zmienilo.
Szanowni Państwo, wścieklizna wydaje się tu być mało prawdopodobna. Liczę, że moja opinia jest zbieżna z opinią Państwa lekarza weterynarii, który - mam nadzieję - opiekował się w ostatnim czasie Państwa kotem. Z opisu wynika, że Państwa kot bez wątpienia bardzo cierpiał tuż przed śmiercią.