Mój facet twierdzi że nadal będzie spotykał się ze swoimi koleżankami i że ja nigdy się o tym nie bę

2 odpowiedzi
Mój facet twierdzi że nadal będzie spotykał się ze swoimi koleżankami i że ja nigdy się o tym nie będę dowiadywała od niego. Że to jego sprawa a moja paranoja.Chce z nim zerwać Czy to słuszna decyzja ?
Dzień dobry,
Decyzja o rozstaniu nie jest łatwa i nie powinna być podyktowana impulsem ani opiniami innymi ludzi. Warto zastąpić je własną refleksją na temat tego,
•czy związek zaspokaja wszystkie moje potrzeby? •czy przynosi mi satysfakcję?
•czy czuję się w nim bezpiecznie?
Jeśli pojawiają się wątpliwości w tych obszarach warto o nich porozmawiać i wyjaśnić co nas niepokoi.
Jeśli partner nie jest zainteresowany rozwianiem naszych obaw, warto zastanowić się czy chcemy być w związku, w którym zaufanie jest nadszarpnięte i odczuwamy ciągle napięcia i frustracje.
Warto również zapytać o potrzeby partnera i posłuchać na czym mu najbardziej zależy oraz czego oczekuje od nas.
Bez znajomosci większej ilość szczegółów Pani relacji ciężko jest napisać cokolwiek więcej.
Zawsze może Pani skorzystać z konsultacji ze specjalistą, który będzie mógł przyjrzeć się Pani funkcjonowaniu w związku oraz wspierać w budowaniu prawidłowych wzorców komunikacji i dbaniu o własne potrzeby.
Proszę spróbować odpowiedzieć sobie na powyższe pytania i może podjęcie decyzji stanie się łatwiejsze, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.
Wszystkiego dobrego.
Milena Brzozowska

Dzień dobry
Każdy przypadek jest inny, należałoby zgłębić temat. Zachęcam do konsultacji u psychologa lub psychoterapeuty. Z wyrazami szacunku, Aleksandra Ziętek