Miałem wyrywaną rok temu ósemkę, kilka tygodni później w tym miejscu zaczęła się robić delikatna opu

2 odpowiedzi
Miałem wyrywaną rok temu ósemkę, kilka tygodni później w tym miejscu zaczęła się robić delikatna opuchlizna na dziąśle i tak zostało, nie przeszkadza mi to. Uczucie jakby był tam ząb. Pojawił się jakiś czas temu z tego dziąsła nie przyjemny zapach. Czy ósemka mogła nie być wyrwana w całości?
lek. dent. Anita Małysa
Stomatolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Wrocław
Witam
sugeruję kontrolę radiologiczną.Wszystko wyjaśni
Pozdrawiam Anita Małysa

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
W takiej sytuacji warto udać się na wizytę kontrolną i wykonać zdjęcie rtg - pozwoli to wyjaśnić przyczynę Pana dolegliwości.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.