Mialam robiony TK kręgosłupa szyjnego z i bez kontrastu w wynikach badań w rozpoznania pisze B18.0
1
odpowiedzi
Mialam robiony TK kręgosłupa szyjnego z i bez kontrastu w wynikach badań w rozpoznania pisze
B18.0 Przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby B z wirusem delta. Proszę mi powiedzieć co to znaczy i co mam dalej z tym robić? Dziekuje i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
B18.0 Przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby B z wirusem delta. Proszę mi powiedzieć co to znaczy i co mam dalej z tym robić? Dziekuje i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
W pierwszej kolejności i ść do lekarza rodzinnego/pierwszego kontaktu lub lekarza który zlecał badanie TK w celu oglądnięcia tych wyników; lekarz powinien to zweryfikować a w przypadku podejrzenia WZW B skierować do poradni chorób zakaźnych.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.