Męzczyzna wiek 32. Objawy:m.in. czasami nadmierne potliwości w nocy, problemy ze snem, wybuchy złośc

7 odpowiedzi
Męzczyzna wiek 32. Objawy:m.in. czasami nadmierne potliwości w nocy, problemy ze snem, wybuchy złości, ogólna drażliwość , nadmierne owłosienie, nietolerancja mięsa powodująca gazy i przeczyszczenia , grupa krwi 0 Rh -
Możliwe są problemy hormonalne, i kilka innych opcji. Wymaga diagnozy.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Do pełnej oceny i wyjaśnienia problemów zdrowotnych potrzebne jest pełne zebranie wywiadu i badanie lekarskie- wizyta u lekarza.
Czytam opis pacjenta i nie widzę pytania. Chętnie odpowiem, tylko proszę o pytanie.
Witam Pana,
podaje Pan bardzo ciekawe objawy. Wymagają jednak uszczegółowienia-najlepiej podczas osobistego wywiadu. To co sugeruje od razu - to wykonanie pełnej morfologii krwi z rozmazem ,oraz oznaczenia glukozy na czczo i HBA1C- t ze względu na objaw nasilonych nocnych potów. z wynikiem proszę zgłosić się do lekarza- w celu interpretacji wyniku.
Potrzebuję odpowiedzi na kilka pytań: od kiedy poszczególne objawy, czyli potliwość, problemy ze snem, wybuchy złości, nadmierne owłosienie, nietolerancja mięsa. Czy pan jest otyły? Czy chrapie w nocy? Czy pali papierosy, pija regularnie alkohol? Proszę też wykonać badania: TSH, lipigogram, morfologia, glukoza. Czekam na dalsze informacje i pozdrawiam serdecznie.
witam, trudno mi doradzić bez zbadania Pana i zebrania wywiadu, po których ewentualnie zleciłbym badania dodatkowe. Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam Jarosław TYszka
Opisane objawy mogą występować w wielu chorobach. Proszę udać się do lekarza rodzinnego aby pogłębić wywiad i wykonać badania które ten zleci. Dokładniejszy wywiad może pomóc w postawieniu wstępnej diagnozy.
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel