Mężczyzna 25 lat. Jestem prawiczkiem, od ładnych kilkunastu lat zaspokajam swoje potrzeby samemu pop

1 odpowiedzi
Mężczyzna 25 lat. Jestem prawiczkiem, od ładnych kilkunastu lat zaspokajam swoje potrzeby samemu poprzez masturbacje oglądając filmy pornograficzne. Masturbuje się codziennie raz dziennie, rzadko kiedy robiąc sobie przerwy na więcej niż dwa dni. Nigdy nie miałem problemu z osiągnięciem orgazmu podczas masturbacji, mój penis jest w pełnym wzwodzie i odczuwam dużą przyjemność. Pracuje w biurze na dwie zmiany, zdrowo się odżywiam, prowadzę sportowy tryb życia (siłownia, basen, rower) przynajmniej 5 dni w tygodniu, nie pije alkoholu, nie pale papierosów, nie biorę narkotyków. Pije 3-5 herbat (czarne, zielone, białe, ziołowe), jedną słabą kawę z ekspresu oraz 1-2 litrów wody dziennie.
Od trzech miesięcy jestem w związku z dziewczyną, która działa na mnie bardzo podniecająco. Czasami wystarczy jeden jej dotyk, żebym osiągnął pełen wzwód. Podczas przytulania i pocałunków mój penis potrafi być w gotowości przez kilka godzin. Problem pojawia się jednak, gdy dziewczyna chce się mną zająć i sprawić mi przyjemność. Kiedy zdejmie ze mnie ciuchy i bierze mojego penisa do rączki albo ust, on po pewnym czasie zaczyna robić się miękki i opada... Później bardzo ciężko jest mi ponownie osiągnąć pełny wzwód, ponieważ ani dotyk, ani pocałunki, ani wyobraźnia nie działają. Kiedy już go osiągnę i dziewczyna znów próbuje to sytuacja się powtarza... Jednak nie zawsze tak jest. Są dni, gdy dziewczyna zajmuje się mną kilka razy pod rząd. Po osiągnięciu orgazmu po krótkiej chwili mój penis znów jest w gotowości, a z każdym kolejnym odczuwam ogromną przyjemność. Nie uprawiałem jeszcze nigdy seksu, postanowiliśmy że mój pierwszy raz będzie wyjątkowy, jednak zaczynam mieć obawy, że może być coś nie tak, jak w sytuacjach opisanych powyżej. Co mogę zrobić, żeby mój penis nie opadał podczas kiedy dziewczyna chce mnie zaspokoić? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chce zacząć aktywnie żyć seksualnie, ale boje się że mój penis nie będzie posłuszny i robił nam takie akcje jak wyżej... Moja dziewczyna jest bardzo cierpliwa i podchodzi do tego ze spokojem, bo wie jak wyglądała u mnie cała sytuacja z życiem seksualnym, a w sumie to z jego brakiem. Czy powinienem udać się z tym do lekarza czy jest jakiś sposób, żeby teraz dziewczyna mogła sprawiać mi przyjemność kiedy tylko będzie chciała? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Kilkanaście lat zaspakajania potrzeb seksualnych poprzez masturbację i filmy pornograficzne nie jest przejawem braku życia seksualnego. Dotychczasowy sposób zaspokajania potrzeb seksualnych, jako jedyny i długotrwały, może mieć znaczenie dla Pana możliwości przeżywania innych bodźców jako równie atrakcyjnych.
Proces zmiany dotychczasowych uwarunkowań, może być długotrwały i wymagać wsparcia ze strony specjalisty.