Mam zniszczone przednie zęby jedynki i dwójki tzn. ukruszona dwójka i widoczne plomby w jedynkach .

2 odpowiedzi
Mam zniszczone przednie zęby jedynki i dwójki tzn. ukruszona dwójka i widoczne plomby w jedynkach . Chciałbym je ładnie wyrównać i odbudować. Chodzi mi o koszt takiej usługi bez leczenia kanałowego i czy jest to możliwe w czasie jednej wizyty.
koszt nowych wypelnien to 150-170zl od zeba, mozna by bylo sie zastanowic nad licowkami lub koronami ze wzgledow estetycznych i jesli odkruszaja sie brzegi sieczne a zeby maja duze wypelnienia

Witam. Ceny wypełnień w zębach są rożne w zależności od gabinetu, wielkości ubytku czy rodzaju materiału jaki został użyty. Można również pomyśleć nad estetycznymi licówkami w odcinku przednim lub jeśli zęby są mocno osłabione - koronami. Proponuję umówić się na wizytę konsultacyjną gdzie po zbadaniu lekarz omówi Panu szacunkowe koszty leczenia. Pozdrawiam