Mam zapalenie blony sluzowej zoladka I mecza mnie ciagle zaparcia dlatego zaczelam stosowac Siemian lniane w postawic naparu czyli gotuje 1 lyzke stole Siemian lnianego w 1 szklance wody przez 10 min.odcedzam I pije 2 razy codziennie rano na czczo I wieczorem.czy to moze pomoc I jak dlugo powinnam stosowac to.
Może pomóc. Jeśli po 6 tygodniach nadal będą dolegliwości polecam zrobić tzw. test na nietolerancje pokarmowe IgG zależne.

Jak najbardziej może pomóc. Najlepiej zauważyć po czym występują problemy z zaparciami (konkretne produkty) i wyeliminować je z diety. Proszę pamiętać jednak, żeby dieta nadal była zbilansowana, a niedobory spowodowane ograniczeniem danej grupy produktów wyrównane. W razie problemów zachęcam do konsultacji z dietetykiem. Pozdrawiam, Anna Ręczajska

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.