Mam pytanie od 25 lat nie byłam u stomatologa ponieważ bardzo sie boje. Niestety popsuły mi sie oczn

2 odpowiedzi
Mam pytanie od 25 lat nie byłam u stomatologa ponieważ bardzo sie boje. Niestety popsuły mi sie oczne żeby jeden się ułamał bardzo brzydko to wyglonda. Chciałam sie zapytać czy można to jakoś załatwić bezbolesne i jak to wyglonda cenowo?
Witam,
Jeśli nie byłą Pani 25 lat u stomatologa to z pewnością jest konieczne kompleksowe podejście - począwszy od diagnostyki przez leczenie zależne od aktualnej sytuacji. Pisze Pani o bezbolesnym leczeniu - obecnie jest to podstawa. Doświadczenie lekarzy i sprzęt znieczulający pozwalają nawet bezboleśnie aplikować znieczulenie. Jeśli jest Pani z okolic Katowic serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam,
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Bigas

Witam Serdecznie.
Dla własnego zdrowia powinna Pani się przełamać i udać na wizytę u stomatologa, zwłaszcza, że nie ma Pani czego się obawiać. W dzisiejszych czasach bezbolesne leczenie stomatologiczne jest codziennością. W pierwszej kolejności lekarz wykona kompleksowe badanie, które pozwoli ocenić stan Pani uzębienia. Następnie lekarz stwierdzi, które z zębów wymagają leczenia i ewentualnie skieruje Panią na dodatkowe prześwietlenie (zdjęcie pantomograficzne), które pozwoli na dokładniejszą diagnostykę. Proszę się niczego nie obawiać, w dzisiejszych czasach leczenie stomatologiczne jest prawie lub zupełnie bezbolesne i małoinwazyjne. Odwlekanie wizyty może sprawić, że zęby będą zniszczone na tyle,że ich leczenie będzie niemożliwe.
Pozdrawiam.