Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Dochodzę po paru ruchach w pochwie od rozpoczęcia pierwszego

3 odpowiedzi
Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Dochodzę po paru ruchach w pochwie od rozpoczęcia pierwszego stosunku, często czuje zbliżający się orgazm będąc jeszcze w ciuchach. Po orgaźmie penis utrzymuję się w stanie erekcji i mogę od razu zacząć kolejny stosunek, wtedy trwa on wystarczająco długo, ale tylko w przypadku gdy dojdzie do niego od razu po poprzednim, bez chwili przerwy. W przypadku, gdy penis zdąży opaść, nawet po 5-10 minutach kolejny stosunek jest praktycznie tak samo krótki jak pierwszy. Nawet kiedy w ciągu 1-2 godzin osiągne orgazm 4-5 razy, to gdy tylko na chwile opadnie podniecenie i erekcja, to przy ponownym stosunku trwa on znowu mniej więcej tak krótko jak pierwszy, czyli około minuty. W skrócie: nie potrzebuję żadnego czasu na regeneracje między stosunkami, jednak gdy chwilę odpocznę dochodzę tak szybko jakby to był pierwszy stosunek od tygodnia, mimo kilku odbytych w ciągu poprzedniej godziny. Wydaję mi się to dość dziwne, że kolejne orgazmy nie wydłużają stosunku. Problemem też jest to, że ten pierwszy stosunek trwa tak krótko, radzę sobie z tym dochodząć i od razu rozpoczynając kolejny. Zuzyłem jedno opakowanie tabletek PRILIGY, ale mimo poprawy, pierwszy stosunek nadal trwał zdecydowanie za krótko. Mam 23 lata i stałą partnerkę, z którą dochodzi do zbliżeń regularnie od dłuższego czasu.
Wytrysk przedwczesny możemy podzielić na stały/całożyciowy (lifelong) oraz nabyty. W przypadku przedwczesnego wytrysku warto korzystać z wielu opcji terapeutycznych: farmakologii, technik behawioralnych, mechanicznych, itp. Myślę, że to kompleksowe podejście może dać szansę na wydłużenie czasu trwania stosunku. Niestety nie wszystkim pacjentom można pomóc w stopniu ich satysfakcjonującym. Leczenie wytrysku przedwczesnego jest długotrwałe i wymaga zaangażowania i cierpliwości zarówno pacjenta jak i partnerki. Proponuję wizytę u specjalisty, który pomoże dobrać odpowiednie leczenie i poprowadzi ścieżkę terapeutyczną. Pozdrawiam

Proszę udać się na wizytę do seksuologa, są inne metody a nie tylko tabletki.
Problem przedwczesnego wytrysku można opanować farmakologicznie. Całkowite wyleczenie nie jest możliwe bo to problem genetyczny. Leki trzeba stosować codziennie. Natomiast jeżeli sądzi Pan, że po leku PRILIGY nastąpi cudowne wyleczenie po 3 tabletkach, to jest Pan w błędzie. Tan lek stosuje się doraźnie, na godzinę przed. Owszem wydłuży nieco stosunek, ale leki stosowane codziennie są znacznie skuteczniejsze. Poza tym cena leku PRILIGY jest astronomiczna: 3 tabl. 100zl, natomiast w krajach zachodnich za 3 tabletki płaci się 140 euro. Czy nie prościej udać się na wizytę do lekarza seksuologa i stosować leki za 25 zł miesięcznie. Owszem wliczając koszt wizyty wychodzi znacznie więcej, ale za to skuteczność jest gwarantowana.