Mam problem z bezesenoscia jestem nerwowy tkwie w pulapce emocji dotyczacych mojej separacji z zona

2 odpowiedzi
Mam problem z bezesenoscia jestem nerwowy tkwie w pulapce emocji dotyczacych mojej separacji z zona a przy tym braku kontaktu z 8 letnia corka co strasznie przezywam ,nie sypiam chodze przygnebiony I nie ufam konowalom ktorzy posluchaja wypisza jakies tritico I czekaja na mastepnych pacjentow , szukalem pomocy u psychiatrow bo chcialem aby ktos mi pomogl fachowo z moja bezssenoscia I problemami czy sa lekarza w tym kraju z powolania ,co byscie panstwo radzili ? Pozdrawiam serdecznie
Witam,
Z tego co Pan pisze wynika, że jest Pan w stanie silnych emocji, rozdrażnienia i rozczarowania dotychczasowymi działaniami lekarzy.

Proszę pamiętać, że leczenie farmakologiczne działa jedynie doraźne - łagodząc objawy,które utrudniają nasze funkcjonowanie na co dzień.

Pana sytuacja, jak Pan ją określa "pułapką" bez wątpienia jest trudna do zniesienia i akceptacji. Pomocne w tym zakresie może być spotkanie z psychologiem/ psychoterapeutą, który pomógłby Panu w radzeniu sobie z przeżywanymi emocjami. Najkorzystniejsze/najszybsze efekty daje jednak połączenie faramkoterapii i psychoterapii.

Proszę zastanowić się czy nie ma szansy porozumienia z żoną ws. ustalenia minimalnego kontaktu z córką (ustalenia czasu trwania spotkań, miejsca ect.), aby miał Pan szansę na tego typu spotkania. W przebiegu separacji obydwojga partnerów proszę mieć na uwadze - nie mieszania dziecka do Waszego konfliktu, gdyż może to niekorzystnie wpłynąć na jego psychikę.

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina Palczewska

Witam. Bezsenność najprawdopodobniej wynika z nagromadzenia emocji. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeutycznej