Mam pewien problem wynikający z tego iż jestem wzrkowcem. Pomimo iż jestem od 8 lat (40L) w szcześc
2
odpowiedzi
Mam pewien problem wynikający z tego iż jestem wzrkowcem.
Pomimo iż jestem od 8 lat (40L) w szcześcliwym związku i nie szukam przygód
zdarza mi się nie intencjonalnie mimowolnie spoglądać na inne kobiety
Czuje że nie ma tam mysli, poprosu się to dzieje niemalże z automatu.
Potrafie dostrzec tyłek w bikini na basenie i już przez twarz przechodzi mi tłumiony uśmiech a na paszczy.
Jesli moja małżonka to widzi to mam przechlapane.
Nie chce jej ranć a moje tłumaczenia nie wiele dają.
Wiem zę mam tą tendencję zwiększoną gdy jestem niezaspokojony
Najchętniej miałbym ochote co 2 dni, co wg mojej lubej - zbyt dużo, wiec żyje w niedosycie.
Jestem wg niej zaburzony że idąc z nią potrafie tak się zachować
,ruinuje to jej poczucie kobiecości, atrakcyjności,zaufania.
Rozumiem jej reakcję, jednak niewiele moge z tym zrobić, jest na tyle grubo że dokłądająć inne problemy
grozi nam to awanturami, być może i rozstaniem.
Pomimo iż jestem od 8 lat (40L) w szcześcliwym związku i nie szukam przygód
zdarza mi się nie intencjonalnie mimowolnie spoglądać na inne kobiety
Czuje że nie ma tam mysli, poprosu się to dzieje niemalże z automatu.
Potrafie dostrzec tyłek w bikini na basenie i już przez twarz przechodzi mi tłumiony uśmiech a na paszczy.
Jesli moja małżonka to widzi to mam przechlapane.
Nie chce jej ranć a moje tłumaczenia nie wiele dają.
Wiem zę mam tą tendencję zwiększoną gdy jestem niezaspokojony
Najchętniej miałbym ochote co 2 dni, co wg mojej lubej - zbyt dużo, wiec żyje w niedosycie.
Jestem wg niej zaburzony że idąc z nią potrafie tak się zachować
,ruinuje to jej poczucie kobiecości, atrakcyjności,zaufania.
Rozumiem jej reakcję, jednak niewiele moge z tym zrobić, jest na tyle grubo że dokłądająć inne problemy
grozi nam to awanturami, być może i rozstaniem.
Porozmawiaj z seksuologiem, najlepiej urologiem. Wskazana rozmowa z psychologiem seksuologiem. Zona też z nimi powinna porozmawiać. Mów jej co czujesz i jakie są Twoje potrzeby.
Dzień dobry,
Rozumiem, że to może być trudne doświadczenie, gdy zdaje się nam, że zachowanie pojawia się mimowolnie, "z automatu".
Na szczęście między bodźcem i reakcją jest przestrzeń na decyzję i wybór tej reakcji. Podczas psychoterapii uczymy się jak zwiększać tą przestrzeń - pomagamy zrozumieć mechanizmy psychologiczne na który mamy bezpośredni wpływ.
Oddzielenie myśli ("podoba mi się ta kobieta") od zachowań (specyficznie się uśmiecham). to nie rzadko proces, który wymaga refleksji i wypróbowywania nowych strategii radzenia sobie, w czym może pomóc psychoterapeuta.
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Pozdrawiam,
Paula Poznysz
Rozumiem, że to może być trudne doświadczenie, gdy zdaje się nam, że zachowanie pojawia się mimowolnie, "z automatu".
Na szczęście między bodźcem i reakcją jest przestrzeń na decyzję i wybór tej reakcji. Podczas psychoterapii uczymy się jak zwiększać tą przestrzeń - pomagamy zrozumieć mechanizmy psychologiczne na który mamy bezpośredni wpływ.
Oddzielenie myśli ("podoba mi się ta kobieta") od zachowań (specyficznie się uśmiecham). to nie rzadko proces, który wymaga refleksji i wypróbowywania nowych strategii radzenia sobie, w czym może pomóc psychoterapeuta.
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Pozdrawiam,
Paula Poznysz
Podobne pytania
- Witam. Od ok 3 miesięcy po prawej stronie ok 10 cm nad pośladkiem mam guza który ma ok 6-7 cm . Jest ok 5 cm od linii kręgosłupa . Dotykając go odczuwam ból , mieszkam w Szwecji , lekarz wykluczył przepuklinę , czy jest to powód dla którego mogę się martwić i przyjechać do Polski w celu szybkiej…
- Witam czy kolposkopem można zbadać błonę śluzową ? Jeśli się miało endometrium polipowate ?
- Dzień dobry, Jestem w 6 tygodniu ciąży, mam zalecone przez ginekolog globulki clotrimazolum. Słyszałam o tym dużo negatywnych opinii, może nie słusznie ale mam dużo wątpliwości pro po tego leku i obawiam się czy będzie to bezpieczne w wcześniej fazie ciąży, czy lepiej zastąpić innym lekiem.…
- Dzień dobry, mam niebieską żyłę która idzie od 2 cm pod okiem na skos do góry i kończy się 2 cm pod brwią. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe zmniejszenie jej widoczności??
- Czy po mononukleozie mogę mieć zanik miesiączki ? Byłam na 3 antybiotykach zanim wykryto u mnie tego wirusa. W trakcie przyjmowania 2 antybiotyku dostałam miesiączkę, lecz obecnie minął ponad miesiąc i nie miałam miesiączki. Obecnie 9 dni spóźnia się okres. Zrobione 2 testy ciążowe (w odstępach…
- Córka urodziła się w połowie września i przez dwa dni była na intensywnej terapii z uwagi na niski cukier. Podłączona do kroplówki. Trzeciego dnia została odłączona i po kilku godzinach zaczęła płakać. Płakała tak i prężyła się 2 miesiące. W dzien nie spala. W nocy od 22 do 5 rano bijąc się w…
- Jak długo żyje HIV na przedmiotach na których znajdowała się sperma ? Czy jeśli dostanę takiego przedmiotu ręką po 2 dniach a potem przypadkowo potre oko to zarazę się HIV ?
- Dzień dobry. Mąż ma problem z utrzymaniem erekcji, lub jest ona od początku do końca niepełna. Penis stoi ale nie napręża się zbyt mocno, jest średnio twardy, bardziej miękki.. był u psychoseksuologa i on zaleca mu aby spróbował z osobą trzecia. Tak. Ma mnie zdradzić.. by zobaczyć czy ktoś go…
- Dzień dobry. Mąż ma problem z utrzymaniem erekcji, lub jest ona od początku do końca niepełna. Penis stoi ale nie napręża się zbyt mocno, jest średnio twardy, bardziej miękki.. był u psychoseksuologa i on zaleca mu aby spróbował z osobą trzecia. Tak. Ma mnie zdradzić.. by zobaczyć czy ktoś go…
- Witam, mam uraz łąkotki bocznej w typie raczka od wiadra, czy konieczna jest artroskopia? Od 6lat nie mam żadnych objawów, uprawiam sport, czasami zaboli gdy przeciąże. Kolano się nie blokuje. Lekarz stwierdził żeby się nie spieszyć ponieważ kolano jest stabilne.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.