Mam PCOS. Przyjmuję plastry od jakiegoś czasu. Nie czuję sie najlepiej. Czuje, ze boli mnie tetnica
1
odpowiedzi
Mam PCOS. Przyjmuję plastry od jakiegoś czasu. Nie czuję sie najlepiej. Czuje, ze boli mnie tetnica udowa. Czy to moze wskazywac na pierwsze objawy zakrzepicy? Wczesniej bralam przerozne tabletki, ktore tylko podraznialy mi uklad pokarmowy. Co sie stanie jesli calkowicie zaprzestane przyjmowania plastrow/ jakiejkolwiek terapii? Czy w ten sposob moge doprowadzic do tego, ze nadmiar pecherzykow przemieni sie w nowotwor?
Należy ustalić przyczynę PCO i nie stosowąc estrogenów synetycznych ryzyko zakrzepowe !!!!!!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- jestem mamą synka który ma dwa latka i prawie pięć miesięcy , synek bardzo dużo mówi wymawia już chyba wszystko mówi zdania ,bardzo ładnie zapamiętuje wierszyki i piosenki tylko mamy od paru miesięcy problem że jak chce coś szybko powiedzieć zaczyna się jakby jąkać powtarza kilka razy ten sam…
- W niedawno wykonanym badaniu cytologicznym, w uwagach wpisano: "Cechy niewydolności hormonalnej". Co to może oznaczać? Jakie dodatkowe badania powinnam wykonać? Pozostała cytologia ok. Z góry dziękuję za odpowiedź.
- O czym moga świadczyć bóle mięśni stawów i uczucie gorąca i pieczenia skóry ?
- mój mąż zdradzał mnie przez pół roku,jestem z nim dalej ze względu na syna ale to trudna dla mnie decyzja nie radzę z nią sobie,mam rozdwojenie osobowości i poczucie że zbyt dużo na siebie wzięłam z drugiej strony syn który ma prawo wejść w życie z czystą kartą....
- Mój jeden sutek dużo różni się od drugiego, jestem młoda i nie wiem czy mam iść do sprawdzić, czy jednak to normalne? (Pierś, która ma innego sutka jest mniejsza od drugiej, jeśli to ma jakieś znaczenie)
- Nie chce się rozwodzić, ale jestem niespełna 18 letnia dziewczyną, moje problemy z akceptacją zaczęły się w gimnazjum. Rozpoczynając liceum rozpoczęła się moja "przygoda". Na początku to były krótkie stany, gdy po prostu mie miałam na nic siły, te stany były i znikały, nie chciałam przesadzać,…
- Mam problem z oczami. Dosyć często muszę mrugać i zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie jest tak cały czas, ale nieraz mam taki ,,napad,,. Widzieć, widzę chyba dobrze... Proszę o szybką odpowiedź co to może być?
- Wynik ostatniego badania markera PSA całkowity dla prostaty był 6.2 ng/ml. Jestem w grupie wiekowej 70+ .Czy można pomóc leczeniu np.przy pomocy diety? Co powinno się jeść (a jakich pokarmów unikać) i jakie leki przyjmować aby wskaźnik PSA obniżyć? Czy mogą to być np. leki homeopatyczne? Ile…
- Gdzie sie zgłosić o przepisanie leków na przedwczesny wytrysk
- W cytologii LBC wyszło ze mam wirusa hpv ( nie wiem jeszcze jaki to typ) jestem w ciąży 6tyg jakie konsekwecje sa zwiazane z jego posiadania ( slyszalam ze nie moge rodzic w sposob naturalny ) Jak leczy sie ten wirus ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.