Mam obecnie 25 lat i mam problem z erekcja, penis samoczynnie mi nie staje, tylko jeśli kobieta zacz

1 odpowiedzi
Mam obecnie 25 lat i mam problem z erekcja, penis samoczynnie mi nie staje, tylko jeśli kobieta zacznie się nim zajmować , ale to ciężko tez przychodzi i szybko opada wczesniem mi to nie przeszkadzalo bo z kobietami dotykalem sie calowalem i uprawialem seks oralny wiec nie widzialem problemy ale teraz zaczynam uprawiać seks ( wczesniej balem sie wpadki) i niestety seks obecnie tylko bez gumki poniewaz ciezko mi ja zalozyc, moje problemy sa chyba przez filmy porno i masturbacje, zaczalem w wieku 16 lat i z czasem zaczalem to robic po kilka razy dziennie do filmow porno az zauwazylem ze chyba zbyt czesto to robie, i penis mi nie staje mozliwe ze przez to i w wieku tak mniej wiecej 23 zaprzestalem to robic ( a jesli juz to raz na jakis dluzszy czas, a filmy porno czasem tylko ogladalem) ale niestety problem jest nadal jest jak jestem przy kobiecie penis oklaptniety jest jkak kobieta sie nim zajmuje( dotyk, seks oralny) to czasem jest w miare ok, wejde w nią i skoncze, jak wezme tablete to bez problemow moge sie kochac ale znow musi go wziasc w reke i po 10 sekundach moge sie kochac, czytalem ze musze sie udac do seksuologa co na razie jest niemozliwe przez wirus, ale interesuje mnie czy da sie to wyleczyc tak ze bede normalnie funkcjonowała, jak wyglada leczenie ? same tabletki? jesli tak to przed seksem czy codziennie ? bo jesli chodzi o tabletki przed seksem to jednak troche to uciążliwe, czy sama rozmowa ? czy jedno z drugim ? ile to trwa mniej wiecej ? wiadomo to sprawa indywidulana ale mozna mniej wiecej stwierdzyc czy rok czy wiecej ? i czy da sie to naprawić ?
Pyta Pan czy da się naprawić. Lepszy efekt można osiągnąć poprzez próbę zrozumienia swojej seksualności, a co z tym się wiąże też i biologii.
Po okresie, zazwyczaj zawsze pełnej gotowości 16-25 lat u mężczyzn, organizm staje się bardziej wymagający.
Kwestia wieloletniej pornografii często potrzebuje długiego czasu, nawet do kilkudziesięciu zbliżeń bez satysfakcji, zanim mózg zacznie rozpoznawać inny rodzaj stymulacji.
Jeśli jest Pan zdrowy z punktu widzenia urologa, endokrynologa, kardiologa to na leczenie problemów z erekcją przy użyciu tabletki, w Pana wieku jest zdecydowanie za wcześnie.
Psychoterapia jest leczeniem, które pomaga wyjść z dotychczasowych schematów, zrozumieć je i zobaczyć nowe możliwości. Satysfakcjonujące życie seksualne to nie tylko sprawność fizyczna ale też umiejętności psychoseksualne, czy budowanie poczucia bezpieczeństwa w relacji.