Mam mianowicie taki problem z ... Penisem . Mam erekcję wszystko gra jest dobrze tylko czuję dyskomf
1
odpowiedzi
Mam mianowicie taki problem z ... Penisem . Mam erekcję wszystko gra jest dobrze tylko czuję dyskomfort gdyż czuję jakbym miał poplątane nasieniowody i u podstawy penisa nie czuje go tak jak kiedyś i czuję że tam coś jest jakby nasieniowód nachodził na penisa ponad podstawę a jądra latają sobie luźno nie w mosznie jakby wypadły z moszny latają wszędzie i nie mam opiętej skóry u podstawy tylko luźna sprawia mi to dyskomfort i niby mam mocne erekcję ale nie czuje takiego spięcia w penisa przez to i odkąd mam tak jakby jądra poza moszna mam słabsze wytryski i czuję dyskomfort związany z tym że są "nie na miejscu"
Szanowny Panie, jeśli cokolwiek się zmieniło lub wzbudza Pana wątpliwość - proszę zgłosić się na konsultację urologiczną.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.