Mam krzywego jednego zęba wyszedł mi z poza łuku zębowego u góry i również posiadam niedawno wszczep

3 odpowiedzi
Mam krzywego jednego zęba wyszedł mi z poza łuku zębowego u góry i również posiadam niedawno wszczepionego implanta co mam zrobić jak wyprostować tego zęba by wrócił na swoje miejsce ?
Proszę udać się do ortodonty. Nieprawidłowości zgryzowe to nie jest jedynie problem estetyczny, ale także funkcjonalny i w konsekwencji może doprowadzić do zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych.

Tylko ortodonta po dokładnym badaniu jamy ustnej może odpowiedzieć na Pani pytanie. Nie da się pomóc Pani na podstawie opisu.
Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest konsultacja przeprowadzona przez specjalistę ortodoncji. Z pewnością do zaplanowania leczenia ortodontycznego niezbędne będą modele, zdjęcia oraz ich analiza a przede wszystkim dokładne badanie. Życzę powodzenia!