mam guza slinianki przyusznej w biopsji cienkoiglowej wyszlo gesty plyn histocyty obfita tresc bialk
1
odpowiedzi
mam guza slinianki przyusznej w biopsji cienkoiglowej wyszlo gesty plyn histocyty obfita tresc bialkowa komorek nowotworowych nie stwierdzono co robic dalej i gdzie sie udac na dalsze leczenie
Chyba najprościej będzie zgłosić się do lekarza rodzinego, który założy kartę onkologiczną (DILO, kod D37.0). Z kartą i skierowaniem należy się zgłosić do poradni laryngologicznej, najlepiej przyszpitalnej. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, od 3 tygodni stosuje lek Aklief, przeszłam już zaczerwienienie, mocne łuszczenie, pieczenie, aktualnie na mojej twarzy pojawia się coraz więcej nowych, dużych ropnych zmian których przed leczeniem nie było aż tyle. Czy to normalne?
- Witam serdecznie, dlaczego osoba "religijna" (chodzi tu katolicyzm) po seksie niezgodnym z jej religią ma chorobliwe poczucie winy zamiast zdrową winę?
- Witam serdecznie, dlaczego osoba "religijna" (chodzi tu katolicyzm) po seksie niezgodnym z jej religią ma chorobliwe poczucie winy zamiast zdrową winę?
- Dzień dobry dziś odebrałam posiew syna wyszed wynik dodatni : escherichia coli >10^5cfu w 1 ml badanie ogólne moczu oki tylko liczne bakterie wizytę u pediatry mam dopiero w piątek ogólnie dziecku nic nie dolega
- Dzień dobry dziś odebrałam posiew syna wyszed wynik dodatni : escherichia coli >10^5cfu w 1 ml badanie ogólne moczu oki tylko liczne bakterie wizytę u pediatry mam dopiero w piątek ogólnie dziecku nic nie dolega
- Dzień dobry, mam pewien problem. Kilka miesięcy temu borykałem się z problemami erekcji, co miało podłoże psychiczne. Problemy zostały zażegnane ale jeden ciągle jest, który nie był nigdy brany pod uwagę. Chodzi mi o czas stosunku ale w tą drugą stronę, gdyż jest on bardzo długi. Podczas masturbacji…
- Witam po upadku 2 tyg na kolano cały czas piecze jak by bylo zdarte a niejest opuchlizna delikatna czy moze byc to cos powaznego czy poprostu zwykle stluczenie z gory dziękuje za odp
- Od dawna zmagam się z rozstrojem psychicznym. Odczuwam irracjonalny lęk w nietypowych sytuacjach np. Kiedy muszę zadzwonić do pracy czy odebrać nieznany numer. Wydaje mi się, że cierpię na zaburzenia odżywiania i snu, bo potrafię nie jeść 2 dni, nie odczuwać w ogóle ochoty, a potem jeść co popadnie.…
- Witam serdecznie, będę wdzięczna za radę. Mam 36 lat. Od czasu do czasu miewam bóle pleców związane min. z podwyższonym napięciem mięśni przykręgosłupowych w efekcie obciążeń związanych z pracą. Do tej pory działania typu : masaż, hydromasaż, gimnastyka, basen itp pomagały niestety w ostatnich…
- Corka 12 tyg. Szczepilismy ja na meningokoki bexera. Nie miala goraczki po szczepieniu. Ale po szczepieniu rozplakala sie jak nigdy.. Trwalo to ok 7min taki ogromny placz. Zrobił jej się obrzek na nóżce. W nocy po szczepieniu nie jadla ok 8h. Nie chciala. Następnego dnia z jedzeniem tez nie było…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.