Mam 36 lat, od kilku miesięcy dokucza mi pieczenie pochwy - ( 3 ginekologów potwierdziło brak stanów
1
odpowiedzi
Mam 36 lat, od kilku miesięcy dokucza mi pieczenie pochwy - ( 3 ginekologów potwierdziło brak stanów chorobowych w obrębie pochwy, na podstawie posiewu z cewki moczowej, pochwy, choroby weneryczne wykluczone,cytologia ok)- które zwykle przechodzi w pozycji leżącej. Pieczenie poważnie upośledza moje życie. najbardziej zaczyna dokuczać w 3 dniu po zakończeniu miesiączki i utrzymuje się przez około 5 dni, w inne dni występuje ale z mniejszym nasileniem. Oprócz tego odczuwam ból łydek i swędzi mnie okolica prawej kostki przy braku wysypki itp. Czy powód może tkwić w zaburzeniu krążenia w miednicy albo kończynach dolnych?
Dlaczego zaburzenie krążenia?Skąd wzięła Pani tę informację?
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Bardzo proszę o pomoc , mój dziadek ma zapalenie woreczka żółciowego ma duży puls i ból w klatce piersiowej bardzo proszę napisać jakie leki stosować i o jakiej nazwie , bardzo proszę o pomoc nie wiem ja i moja rodzina co robić mamy już jak pomóc.Dodam że mój dziadek ma 76 lat.
- Mam pytanie ostatnio robiłem badania nasienia i w wynniki jest ze brak plemnikow w bezpośrednim preparacie i osadu czy moge wtedy zrobic dziecko i na wynniki bylo to opisanie i nic wiecej objetosc ejakulatu 0.50 odczyn ph 8.0 i liczba komorek okraglych 1.60 czy moge miec wogole dzieci proszę…
- Ja mam podobny problem na palcah u ronk pojawili sie krostki jak bu sie oparzyla pokszywom dotego dohodzi stranie swendzeni i popuhniencia palcue prosz o jskies skazuwki bo te swendzenia nie mozna wytrzumac .
- Czy po 10 dniach od zabiegu usunięcia wodniaka powrozka mogę sie masturboeac? Rana bardzo dobrze sie goi, samowchanialne szwy. Jedynie mam lekko obrzekniete prawe jądro i krwiaka w postaci twardej błony wyzej jądra. Same nądra nie boli raczej.
- 4.04 miałam zabieg łyżeczkowania. Ciąża obumarła w 7t6d. Zabieg był w 9t3d. Na kontroli po 2 tygodniach USG było wszystko dobrze. Wyniki histopatologiczne też ok. Mimo to cały czas plamienie się utrzymuje. W dodatku beta hcg z 30.04 to 72,8. Co to może być?
- Od kilku tygodni nnie rośnie mi zarost na brodzie. Jest to placek ok 3cm, który pozostaje gładki. Dookoła normalnie mam zarost. Brak innych objawów, kolor skóry normalny, nie swędzi.
- Mam 27 lat. Mam 6 letniego syna . Od momentu urodzenia go wogole nie bola mnie piersi przed miesiączka. Dodam że karmilam go niestety tylko 2 miesiące. Przed synem normalnie miałam napięcia przed miesiączkowe. Czy to normalne? Czy powinnam zbadać piersi?
- Szukam pomocy dla Babci (83 lata). W grudniu 2019 wycięto jej jeden guzek przy stawie obok dużego palca nogi lewej, rana zagoiła się po 3 tygodniach całkowicie. W lutym 2020 wycięto guzek na prawej nodze. Po miesiącu już było widać że rana nie goi się, pojawił się obrzęk i wokół rany zaczerwienienie,…
- Od 2 lat mecze się z problemem pęcherzyków wypełnionych przezroczystym płynem na rękach. Mam AZS
- Czy sulpiryd i amisulpryd można stosować jednocześnie?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.