Mam 29 lat . Od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam bardzo ciężkie wypróżnienia. Ból i świąd w oko
Mam 29 lat . Od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam bardzo ciężkie wypróżnienia. Ból i świąd w okolicach odbytu . 2 miesiące temu miałam zewnętrznego hemoroida. Został wyleczony . Badanie krwi wykazało obniżone żelazo i hemoglobinę, ale to zawsze tak miałam. Proszę o rade. jutro idę do lekarza. Czy konieczna jest kolonoskopia? czy w moim wieku może być rak? bardzo się martwię.
1 odpowiedź
Lekarz na podstawie wywiadu i badania fizykalnego zaproponuje pani postępowanie. Myślę ze w danej sytuacji warto rozważać jak Gastroskopię tak i Kolonoskopię. Co dotyczy raka to biorąc pod uwagę Pani wiek prawdopodobieństwo jest niewielkie.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
