Mam 27 lat a zęby w złym stanie,strasznie obawiam się opinii która za dzieciaka spotkała mnie w jedn

4 odpowiedzi
Mam 27 lat a zęby w złym stanie,strasznie obawiam się opinii która za dzieciaka spotkała mnie w jednym z gabinetów stomatologicznych gdzie słyszałem nieciekawe epitety na temat mojego uzębienia,jak się przełamać?
Witam.
Rozumiem Pana rozterki, sytuacje z przeszłości mogą być traumą i obciążeniem psycjicznym. Ponieważ mam sporo pacjentów z podobną historią, zapraszam do mnie, jeśli jest Pan z Gdyni.

Szanowny Panie, nie należy przejmować się opiniami sprzed wielu lat. Jesteśmy po to aby leczyć i pomagać naszym pacjentom. Proszę nie pozwolić swojemu strachowi i swoim traumom wpływać na Pańskie decyzje. Z leczeniem czekać nie należy bo zęby niestety nie odrastają.
Zapomnieć o przeszłości i odwiedzić szczerze polecanego dentystę :)
Witam, proponuję znaleźć stomatologa, z którym będzie miał Pan dobry kontakt :), nie stanie się to jednak jeśli nie umówi się Pan na wizytę .
Pozdrawiam.