Mam 26 lat. Nigdy nie miałam jakiś większych problemów ze zdrowiem, sporadycznie bywałam u lekarza.

4 odpowiedzi
Mam 26 lat. Nigdy nie miałam jakiś większych problemów ze zdrowiem, sporadycznie bywałam u lekarza. Ponad rok temu zaczęłam pracować w biurze, pewnego dnia nie umiałam wstać z krzesła i się wyprostować. U neurologa dowiedziałam się, że wypada mi dysk. Zalecił mi rehabilitację, aby wzmocnić mieśnie kregosłupa oraz basen. Dostałam również zestaw ćwiczeń do domu. Do grudnia 2017 nic mi nie dolegało. W grudniu pojechałam w góry i wróciłam z kaszlem i bolącą klatką piersciową. Często oddawałam mocz w małych ilościach, dostałam dwa razy w grudniu miesiączkę. Zrobiono mi badanie krwi i moczu oraz usg piersi. Usg nie wykazało żadnych złośliwych zmian w piersiach. Ginekolog stwierdził, że to nie wina piersi, a żeber, które bolą mnie od kaszlu i moich problemów z kręgosłupem i uciskiem na nerwy. Powiedział mi, że mam się nie przemęczać fizycznie i oszczędzać kregosłup oraz żebra. Badania moczu wykazały, że mam infekcję dróg moczowych. Lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk na zwalczenie infekcji oraz inny na zniwelowanie kaszlu. Antybiotyk skończyłam tydzień temu, problemy z częstym oddawaniem moczu zniknęły, natomiast duszący kaszel pozostał. Nie boli mnie gardło, nie mam kataru, ani gorączki. Dodatkowo od tygodnia mam nudności, brak apetutu i zauważyłam dość sporo krwi w kale. Nie boli mnie brzuch. Boje się iść kolejny raz do lekarza, bo w ostatnim czasie odwiedziłam już lekarza rodzinnego, radiologa, neurologa, ginekologa. Nie wiem co robić. Boje się, że kolejna wizyta u lekarza będzie odebrana jako symulacja choroby. Nie wiem do jakiego lekarza się udać, bo na mój stan zdrowia wpływa wiele czynników.
Jak wyżej. Plus: neurolog zapewne miał na myśli część lędźwiową kręgosłupa, od tejże nie powinny boleć Panią żebra. Z kaszlem proszę iść do lekarza poz.

odpowiedź już udzielona wyżej postawione pytanie
do lekrza Rodzinnego / internisty żeby ogarnąć całość tematu
Proszę udać się do lekarza chorób wewnętrznych.