Mam 25 lat... od jakiegos czasu mam problem z erekcja... bylem z moja kobieta 5 lat ostatnie pol rok

2 odpowiedzi
Mam 25 lat... od jakiegos czasu mam problem z erekcja... bylem z moja kobieta 5 lat ostatnie pol roku moja erekcja z nia byla doac slaba choc na poczatku naszych stosunkow moj penis stawal jak oszalaly ... potrafilem dojsc 2 razy podczas jednego stosunku... a dzis mam problem zeby podczas zblizenia stal sie naprawde twardy... rozstalismy sie na chwile i mialem 2 inne partnerki... z nimi penis byl twardy na zawolanie i wystarczylo mi 10 monut nawet nie pomiedzy stosunkami... wrocilismy do siebie z moja partnerka i znow mam problemy zeby osiagnac pelna erekcje a zaraz po wytrysku penis staje sie miekki .... choc zawsze musialem dlugo czekac zeby zmiekl...
Testosteron raczej wysoki ( poranna erekcja codzien) pomocy !!!
Dzień dobry. Z opisu Pana wynika, że przyczyn pogorszenia funkcjonowania seksualnego najeży szukać w sferze psychicznej i czynnikach tkwiących w rekacji. Kontakty z innymi kobietami nie skutkują obniżeniem sprawności seksualnej, dlatego tez trzeba zweryfikować co może blokować sprawność w rekacji na której Panu zależy. Warto zadać sobie pytanie czy nie istnieją między wami jakieś nierozwiązane problemy, zastrzeżenia w stosunku do siebie, gorsza jakość porozumienia, osłabienie uczuć. Te i inne czynniki mogą wpływać tez na jakość pożycia seksualnego. Zweryfikowanie tego co blokuje możliwość satysfakcji seksualnej w tej rekacji może wymagać konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
A tak w ogóle to mężczyzna nie jest biologicznie przystosowany do odbywania stosunków wielokrotnych. Owszem, tak się zdarza jak jesteśmy młodzi. To tylko w świecie zwierząt spółkowanie wielokrotne jest standardem, np. u lwa.
Lepiej zrobić to raz a dobrze...
Co do przyczyn to równie dobrze mogą być organiczne tzn. wynikające ze stanu zdrowia. W związku z tym, zanim podejmie Pan decyzję o psychoterapii, należałoby najpierw odwiedzić lekarza. Jeżeli ten wykluczy problemy organiczne to sam Panu powie, że trzeba się udać do psychologa. Nigdy kolejność nie powinna być odwrotna.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.