Mam 25 lat i kilka miesięcy temu zacząłem brać mk677 brałem 3 miesiące kiedy przestałem brać zauważy

Mam 25 lat i kilka miesięcy temu zacząłem brać mk677 brałem 3 miesiące kiedy przestałem brać zauważyłem problem ze wzwodem a czasami nawet dochodzi do stosunku a członek opada co się dzieje ? Czy po m-ce trzeba robić jakiś odblok czy o co chodzi ?

1 odpowiedź


Szanowny Panie, mk677 może istotnie wpływać na obniżenie się poziomu testosteronu, jednakże jeżeli podczas przyjmowania leku nie występowały podobne objawy, a zaczęły występować po odstawieniu, należałoby zrobić pełniejszy wywiad by móc odpowiedzieć na Pana pytanie jaka jest tego przyczyna. Pozdrawiam

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.