Mam 25 lat 4 lata temu już wsunoł się dysk mam kifoze lordoze dyskopatie kregosłupa
Mam 25 lat 4 lata temu już wsunoł się dysk mam kifoze lordoze dyskopatie kregosłupa
3 odpowiedzi
Jakie jest Twoje pytanie? Proszę być bardziej precyzyjnym w formułowaniu swojej wypowiedzi: kifoza i lordoza to fizjologiczne krzywizny kręgosłupa więc mają je wszyscy :) Odnośnie stwierdzonej dyskopatii: Co Cię boli? czy w dalszym Ciągu Cię boli? W którym miejscu? Jakie są objawy |Czy jest ból? Jaki ma charakter: stały?/ zmienny? czy są inne objawy: drętwienia? ograniczenie ruchu?) Bez sformułowania pytania z przynajmniej minimum informacji nie uzyskasz dobrej i rzeczowej odpowiedzi jak możesz rozwiązać swój problem zdrowotny.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Witam, z pytania dużo nie wynika, nawet jaki jest sens pytania, po za tym proszę iść do fizjoterapeuty specjalizującego się w t. manualnej lub kręgosłupie. A tak to polecam pływanie albowiem odciąża plecy. Michałowicz, pozdrawiam.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



