Mam 20 lat jestem prawiczkiem. Moj problem polega na tym, ze nie czuje przyjemnosci z seksu i link
1
odpowiedzi
Mam 20 lat jestem prawiczkiem.
Moj problem polega na tym, ze nie czuje przyjemnosci z seksu i linka trzymajaca trzlonka nie pęka poniewaz moj penis nie stoi zbyt dlugo. Probowalem z dziewczyna wiele spospobow ale nic z tego. Proszę o radę :)
Moj problem polega na tym, ze nie czuje przyjemnosci z seksu i linka trzymajaca trzlonka nie pęka poniewaz moj penis nie stoi zbyt dlugo. Probowalem z dziewczyna wiele spospobow ale nic z tego. Proszę o radę :)
Krótkie wędzidełko może sprawiać ból lub dyskomfort w czasie seksu, a przez to powodować zaburzenia erekcji. Wizyta u specjalisty, który zbada prącie i zaproponuje najlepsze leczenie powinna pomóc rozwiązać Pańskie problemy.
Podobne pytania
- Jakiś czas temu pod skórą przy środkowym palcu na zgięciu w wewnętrznej stronie lewej dłoni pojawił mi się guzek. Jest on twardy i nieruchomy jakby przyklejony do kości. Guzek nie boli ale odczuwam napinanie jak trzymam cos w dloni. Czy to coś poważnego??
- Pytanie do psychoterapeutów i psychologów. Przez jaki okres czasu przechowujecie Państwo tzw. dokumentację szczegółową, a więc notatki z terapii każdego klienta?
- Meszczyzna lat 42 wrodzona trombifilia (leiden 5) po przebytej zatorowosci w roku 2010. Od kilku lat na lekach przeciwzakrzepowych INR terapeutyczne 2 - 3. Ogulny stan zdrowia bardzo dobry, serce USG i EKG wynik bardzo dobry, uprawiający sport rekraacyjnie (biegam i nie mam żadnej zadyszki, itp...)…
- Wiem, że warto iść do lekarza, ale czy są jakieś leki bez recepty na depresję?
- Jakie ryzyko ponosi dawca szpiku? Nieustannie namawia się ludzi do rejestracji. Niestety, nie spotkałam jeszcze żadnego lekarza, który sam byłby zarejestrowanym dawcą. Dlaczego? W czym jest problem?
- Jakie zabiegi na zmarszczki pod oczami można wykonać przy małopłytkowości ( 80 tys bez leków) i hashimoto ?
- Od pewnego czasu obserwuje u siebie chwilowe "wyłaczanie się", podobne do stanu przedomdleniowego (wirowanie w glowie, szumy, nerwowość,kołatanie serca) wyłączam się ze świata, ale widzę że wszystko dookoła mnie jest i widzę co się dzieje, ale czuje wtedy totalną pustkę i niemożność zrobienia…
- Mama odebrała wynik KT głowy i MR mozgu w szpitalu 19.02, proszę o informację czy tak jak napisano w wypisie poniższy wynik wymaga leczenia operacyjnego - wyznaczony termin operacji 21.03. Wynik KT głowy: Cech krwawienia z wewnątrz czaszkowego uchwytnych badaniem TAK nie wykazało. W prawej…
- Od roku zyje z bolem,ktorego nikt nie moze rozwiazac,mam bole dolu brzucha co wiaze sie z silnymi zaparciami,przy wysilku lub chodzeniu czuje ucisk jadra I lekki bol tamtejszych okolic.Mialem wycinany wyrostek lecz to nic nie pomoglo.Usg jader I brzucha nic nie wykazuje.
- Od jakiegoś czasu nerwica mojego chłopaka poważnie się nasiliła. Przestał się uśmiechać, a nawet śmiać z żartów, które jeszcze tydzień temu go śmieszyły. Stał się jakby wypruty z uczuć, nieczuły. Już dawno mieliśmy zamiar skonsultować go z psychologiem, ale on 7 kwietnia dopiero kończy 18 lat,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.