Mam 18 lat i miesiąc temu podczas wf dostalam piłka z calej siły w ręce i od tamtego czasu drżą mi r

12 odpowiedzi
Mam 18 lat i miesiąc temu podczas wf dostalam piłka z calej siły w ręce i od tamtego czasu drżą mi ręce i mam problemy z pomalowaniem paznokci, długotrwałym pisaniem i wielu innym czynnościach. Bardzo sie martwię co się dzieje bo nigdy wcześniej mi nie drzały. Co to może być prosze o radę.
Witam serdecznie. Nie jest to raczej kompetencja neurologopedy,stąd radziłbym udać się do lekarza rodzinnego,a następnie do neurologa. Pozdrawiam serdecznie Monika Knychalska-Zbierańska

Witam, wydaje mi sie, ze najlepiej byłoby udać się do poradni neurologicznej ponieważ prawdopodobnie jest to spowodowane urazem.
Witam. Proszę zwrócic się do neurologa. Byc może piłka trafiła w nerw dłoni i utrzymuje się drżenie reki. Pozdrawiam. Dobrego Nowego Roku.
Szanowna Pani,to nie jest pytanie do logopedy.Sugerowalabym zgloszenie sie do lekarza pierwszego kontaktu i on pokieruje Pania dalej.Powodzenia.
Dzień dobry
Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który wystawi skierowanie do neurologa. Dopiero po wykluczeniu zmian neurologicznych będzie można szukać innych przyczyn
Pozdrawiam
Należy zwrócić się do lekarza pierwszego kontaktu, aby otrzymać skierowanie do specjalisty celem zdiagnozowania problemu Pozdrawiam
Witam Cię. Mogło to sprawić że naderwałaś sobie jakiś mięśnie czy więzadło albo i też po prostu brakuje ci jakiś witamin lub magnezu skontaktuj się ze swoim lekarzem rodzinnym i niech cię skieruje do specjalisty aby zrobić kontrolne badania. Trzęsienie rąk może być obiadem też innych chorób. A więc zaradzalabym pójście na kontrolne badania. Aby sprawdzić czy to coś poważnego. Jeżeli będziesz miała do mnie jakieś pytania czy potrzebowała pomocy zapraszam na ul wrocławska 7 w Łodzi lub też pisz tutaj
Witam! Proponuję udać się na wizytę do neurologa. Pozdrawiam
Witam jest możliwe aby było to związane ze stresem jakiego doznała Pani podczas wydarzenia z piłką na pewno warto byłoby wykluczyć także podłoże medyczne dolegliwości a jeśli to nie pomoże udać się na konsultację z psychologiem.
Dzień dobry, to nie jest pytanie do psychoterapeuty. Sugeruję konsultację u lekarza neurologa, a jeśli ten wykluczy jakiekolwiek neurologiczne powikłania, to należałoby się zwrócić o poradę do lekarza ortopedy lub lekarza o specj.rehabilitacja. Pozdrawiam
Dzień dobry. Powodów może być kilka. Proponuje skonsultować się z neurologiem aby wykluczyć różne uszkodzenia nerwów do których mogło dojść. Pozdrawiam
Proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu lub u neurologa