Logopeda znajacy jezyk francuski

23 odpowiedzi
Witam szukam logopedy znajacego jezyk francuski (maz jest francuzem) cierpi na afazje po wylewie.
Miasto Tarnow i okolice.
Prosze o wszelkie informace.
Tak, znam francuski, choć dawno go nie używałam. Jednakże pracuję we Wrocławiu. Proszę napisać do mnie maila.

Szanowna Pani, ja pracuje w Krakowie i niestety nie dojeżdżamy do domu pacjentów. Pracujemy tylko stacjonarnie w gabinecie. Proszę poszukać fundacji lub stowarzyszeń w Pani okolicy, które pomagają osobom z afazją. Być może ktoś kto jest logopeda i zna francuski współpracuje z taką placówka. Pozdrawiam. Maria Kmiecik Matrejek
witam, niestety nie znam nikogo w tych okolicach oraz znającego język francuski.
Barbara Orzeł(do niedawna Okońska).Oprócz logopedii skończyła romanistykę.Zapraszam na moją stronę(jej adres jest w moim opisie),a następnie proszę o kontakt.Pozdrawiam.
Niestety nie znam logopedy z tych okolic. Popytam na stronach dla logopedów. Na facebook jest strona logopedów. Proszę tam bezpośrednio napisac. Ktoś na pewno jest z okolic Tarnowa lub kogoś zna. Pozdrawiam
Witam serdecznie. Niestety nie znam języka francuskiego. Nie jestem w stanie pomóc.
Witam, niestety nie potrafię pomóc. Pozdrawiam ciepło, Gabriela Dykas
Dzień dobry,nie znam takiej osoby,ale będę udostępniać tę informację. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry. Bardzo mi przykro, lecz nie mam żadnych informacji dot specjalistów z zakresu logopedii na terenie czy też w pobliżu państwa zamieszkania, znających język francuski. Pozdrawiam Aleksandra Kaczyńska.
Witam. Niestety nie mogę pomóc . Nie posługuję się językiem francuskim. Nie znam również osoby do polecenia.
Dzień dobry niestety nie jesteśmy wstanie wskazać logopedy ze znajomością języka francuskiego.Z poważaniem Gabinet Logoland.
Witam,

Myślę że może mieć Pani problem ze znalezieniem specjalisty z takimi kompetencjami. Proszę zwrócić się z zapytaniem do Polskiego Związku Logopedow być może poleca jakiegoś specjalistę.

Z poważaniem
Joanna Gałczyńska-Adamiak
Dzień dobry.
Bardzo mi przykro, niestety nie potrafię Pani pomóc.
Witam prowadzę zajęcia tylko w Warszawie i mogę pracować nad usprawnieniem polskiego systemu językowego. Pozdrawiam,Marcin Tyma
Witam serdecznie! Niestety nie znam języka francuskiego. Znam niemiecki i rosyjski. Pozdrawiam!
Czy mąż zna tylko francuski? Jeśli też angieliski mogę poprowadzić terapię. Myślę jednak , że dla Państwa konfortu i dobrych efektów należy poszukać kogoś z okolic Tarnowa. Spróbuję uzyskać jakieś konkretne informacje. Jaki to rodzaj afazji-motoryczna czy sensoryczna? Każdą prowadzi się w inny sposób. Bardzo proszę o bezpośredni telefon. Może uda mi się poprosić znajomych terapeutów aby do Panństwa podjechali z tzw urządzeniem , które nazywa się c-eye. Ono posiada aplikację w kilku językach. Ja również je posiadam ale z Tarnowa byłoby dla Państwa stanowczo zadaleko.pozdrawiam serdecznie. Dorota Zielińska
Witam serdecznie, niestety nie znam nikogo z biegłym francuskim, bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc. Jedyne co mogę zasugerować to polski neurologopeda i tłumacz. W początkowych etapach terapii dużą pracę może wykonać Pani sama (jeśli komunikowała się Pani z mężem po francusku oczywiście i zna ten język.) Terapeuta wytłumaczy co robić, jakie słowa utrwalać i jak ćwiczyć. Wszystko też zależne od stanu męża, czy jest to afazja globalna czy tylko drobne deficytu. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Pani i męża.
Przykro mi ale nie znam farncuskiego :-(
Witam, niestety nie znam francuskiego ani nikogo kto by mógł pomóc;(. Życzę powodzenia.
Dzień dobry, niestety nie jestem w stanie pomóc. Oczywiście informację przekażę dalej. Pozdrawiam.
Niestety nie pomogę Pani. Nie znam nikogo, kto by znał język francuski. Powodzenia.
Witam, prowadzę zajęcia w Łodzi, nie zajmuję się pacjentami dorosłymi po wylewie.Pozdrawiam serdecznie.Beata Zachtej
Witam, niestety nie znam języka francuskiego.