Leczenie kolan komórkami macierzystymi

4 odpowiedzi
Witam mam problem z kolanami są silne stany zwyrodnieniowe , kolana puchną mi i mam coraz większe trudności z poruszaniem się lekarz zaproponował mi leczenie komórkami macierzystymi ale koszt takiego leczenia(6.000,00 zł) przekracza moje możliwości finansowe moje pytanie czy jest możliwe w/w leczenie na refundację NFZ i jak to załatwić . Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Komorki macierzyste maja podobna skuteczność do injekcji kw.Hialuronowym . Jeśli jeszcze nie były one stosowane to zachęcam . Znacznie tańsza metoda - skuteczność podobna

Szanowna/y Pani/ie
nie znam w Polsce oddziału Ortopedycznego który podaje komórki macierzyste w ramach NFZ
czynniki wzrostu pochodzenia osoczowego tzw PRP można podać w ramach NFZ - taki zabieg wykonuje w Szpitalu (mojej jednostce macierzystej) - okres oczekiwania to całkiem inna bajka
życzę dużo zdrowia
Ireneusz Czerniec
Zgodnie z moją wiedzą NFZ nie refunduje leczenia komórkami macierzystymi.
Dzień dobry!

Niestety nie znam odpowiedzi na tak postawione pytanie.

Pozdrawiam,

Piotr Staszczuk