leczenie kanałowe

9 odpowiedzi
witamchcialabym zapytać jaki byłby koszt leczenia kanałowego lewej dolnej ósemki ? Nadmieniam, iż 2 dni temu zostało mi założone lekarstwo gdyż ten ząb strasznie bolał i niestety trzeba było go zatruć.
pozdrawiam
Witam,
koszt leczenia kanałowego w zębie trzonowym jest uzależniony od ilości kanałów i wynosi 200zł za kanał.
Pozdrawiam.

Koszt leczenia kanałowego zęba wielokorzeniowego to kwota 200 zł za wizytę. Myślę że na 2 wizytach można będzie zakończyć. Potem koszt wypełnienia kanałów to 200 zł no i wypełnienie zęba (tzw. plomba) w zależności od wielkości Zapraszam do naszych lekarzy w POLSKICH CENTRACH STOMATOLOGICZNYCH DENS. Adres strony dens.com.pl
Ósemki są bardzo trudnymi zębami do leczenia kanałowego, ich przebieg i liczba kanałow jest bardzo nieprzewidywalna. Waha sie od jednego nawet do pięciu kanałow. Często ze względu na położenie i zagięcie korzeni zęby te kwalifikują sie do usunięcia. To wszystko ocenia sie po wykonaniu zdj rtg. Cena jednego kanału waha sie od 100 do 150 zł. Proponuje wizytę kontrolna na której można ocenić rokowanie i koszty. Pozdrawiam.
Witam, koszt leczenia kanałowego pod mikroskopem ósemki to ok.1000-1200 zł,pozdrawiam dent innovation
W celu ustalenia dalszego postępowania, zapraszam do gabinetu na bezpłatną konsultację.
Z poważaniem
Lek. dent. Zdzisław Pędziwiatr
Przepraszam, ale nie widziałem wcześniej tej opcji na portalu. Chodzi o możliwość kierowania pytań... :/ Leczenie kanałowe jest zawsze uzależnione od ilości kanałów w zębie, a nie od samego zęba. Dolne ósemki powinny mieć, jako dolne trzonowce 3 kanały, ale dosyć często bywają 4 jak i 2 kanały. Co do samych kosztów to wygląda to tak. 1 kanał - 200zł, 2 kanały 300zł, 3 kanały 400zł, + 100zł za każdy kolejny jeśli jest ich więcej. Podejrzewam z racji czasu, że jest już po temacie, no chyba, że jednak pani do nas trafiła... ;) Jakby coś to polecam się na przyszłość ;) Pozdrawiam
Ok 500 zł.
Jeśli leczenie jest możliwe to koszt wynosi do 600 zł
Przepraszam ale nie wiem czy odpowiedź będzie aktualna , koszty leczenia i samo wskazanie do leczenia trzeba ocenić na wizycie na podstawie badania RTG i badania wewnątrz ustnego . Zapraszam do mojego gabinetu na konsultację .