Lakowanie prochnica butelkowa

3 odpowiedzi
Moja corka ma 3 lata I zaawansowana ptochnice butelkowa Probowalam kilka razy lakowac zeby ale malutka nie daje sir dotknac dentyscie. Czy istnieje mozliwosc podania narkozy lub jakiegokolwiek innego sposobu np.tzw glupiego jasia by zabieg byl mozliwy do przeprowadzenia? Czy istnieje jakakolwiek klinika ktora ma takie mozliwosci? Zdesperowanie szukam pomocy....
Witam, rozwiązań jest wiele. Nie jestem przekonana czy jednak narkoza jest w tym przypadku najlepsza....?Moze warto impregnowac? Nie widząc pacjenta trudno diagnozować-zapraszam na badanie stomatologiczne.Pozdrawiam

Witam. Pracuje w gabinecie gdzie takie i inne zabiegi wykonujemy z użyciem gazu rozweselającego, który na ogół zdaje egzamin w sytuacjach z lękliwym i bojącym dzieckiem. Zapraszam do odwiedzin
Witam, narkoza jak i gaz rozweselający mają negatywny wpływ na organizm zwłaszcza młody organizm dziecięcy. Nasza klinika może zaproponować Pani leczenie zębów metodą bezwiertłową o całkowicie bezbolesną jaką jest ozonowanie zębów . Jeżeli chodzi o samo nastawienie dziecka do lekarza , to nasi specjaliści mają podejscie do najmłodszych pacjentów , leczenie dziecka przebiega w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Zapraszamy do naszej kliniki na wizytę adaptacyjną .