Jka uzupełnić ubytki w zębach?

7 odpowiedzi
Mam usuniętą 4 i 8 u góry po prawej stronie. Prawdopodobnie 5 też jest chora i będzie do usunięcia.Jaką mam możliwość uzupełnienia tych ubytków?
Witam, przed podjęciem ostatecznej decyzji konieczne jest wykonanie zdj panoramicznego. Jest kilka możliwości ale to wszystko zależy od zgryzu, kondycji zębów sąsiadujących z zębem usuniętym, a także tego jak wyglądają żeby po stronie przeciwnej. Jeżeli jest Pani/Pan z Gliwic to zapraszam na bezpłatną wizytę konsultacyjną i wtedy możemy się wspólnie zastanowić nad podjęciem najlepszej pod każdym względem decyzji . Pozdrawiam Ewa Szymanowska

Dzień dobry
Może Pan/Pani myśleć o implantach lub moście , (pod warunkiem kwalifikacji zębów filarowych, tzn. - trójki i szóstki).To ostatnie rozwiązanie wymaga oszlifowania zębów sąsiadujących z luką.Pozdrawiam
Witam. Braku ósemek nie uzupełnia się. Jeśli chodzi o brak 4 i ew. 5, to najlepsze byłyby implanty. Tańsza opcja , to wykonanie mostu, a jeszcze tańsza , to proteza ruchoma.
Ma pani dwie możliwości,pierwsza to implanty które wkręcamy do kości i odbudowujemy na nich zęby, druga to most lub mosty(nie wiem czy 5 jest w sąsiedztwie 4)jeśli tak to konieczne będzie oszlifowanie dwóch zębów 6 i 3.Brak pojedynczego zęba możemy uzupełnić w moście adhezyjnym bez szlifowania,pozdrawiam.
Witam!
Możliwości jest wiele. Jednak bez badania podmiotowego i przedmiotowego niewiele mogę powiedzieć. Nie wiem w jakim stanie są zęby filarowe, czy istnieje wada zgryzu. Wszystko wskazuje na zaprojektowanie mostu lub konstrukcji na implantach. Nie widząc Pana/Pani, bez badania i analizy zdjęć rtg niestety nie mogę Panu/Pani pomóc.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Dzień dobry. Usuniętą 8-ką bym się nie przejmował, nie odtwarza się jej. Natomiast brak 4-ki czy 5 -ki można odtworzyć na kilka sposobów , poczynając od najprostszej ( ale i najtańszej) protezy wyjmowanej, poprzez mosty i korony aż po implanty.
3 możliwości ,proteza,most,implanty lub nie robić nic