Jestem po wyrwaniu dwóch zębów. Ból który odczuwam jest bardzo silny i nie skupia się w jednym miejs
1
odpowiedzi
Jestem po wyrwaniu dwóch zębów. Ból który odczuwam jest bardzo silny i nie skupia się w jednym miejscu, ale przykładowo zaczynają mnie boleć zęby w pobliżu ubytku. Dodatkowo gdy dotknąłem przypadkowo językiem miejsca w którym jest ubytek, dziąsło w tym miejscu jest bardzo miękkie.
Pytanie pisze ze względu na obawy, jestem wystraszony przez wizję braku skrzepu i chce się upewnić czy to normalne, że dziąsło jest miękkie i ból dotyczy również zębów dookoła.
Pytanie pisze ze względu na obawy, jestem wystraszony przez wizję braku skrzepu i chce się upewnić czy to normalne, że dziąsło jest miękkie i ból dotyczy również zębów dookoła.
Witam
niestety cała okolica może być obolała.trzeba przetrwać
Cierpliwości
Pozdrawiam Anita Małysa
niestety cała okolica może być obolała.trzeba przetrwać
Cierpliwości
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Hi Doctors , I am male 35 year old, I am having an itchy sensation on the penis head , i see a light red colored small patch, also I am feeling burning sensation while I urinate from past 3-4 days. Should I get a urine test done to see if its UTI related burning, or could it be some sort of STD…
- Bylam dzis na badaniu wady wzroku. Okazalo sie, ze mam -2.5 dioptrii na kazdym z oczu. Optyk zalecil zrobic szkla o polowe mniejsze, za pol roku zmienic na wieksze, az dojdziemy do docelowych szkiel. Zastanawiam sie czy aby napewno to odpowiedni sposob. Czy mial racje? Czy powinnam od razu zalozyc…
- Witam, na twarzy wyskoczyły mi zaczerwienienia, które na początku swędziały a teraz zaczęły piec. Twarz w tych miejscach jest ciepła. Na brzuchu i na nadgarstkach pojawiły sie pryszczyki co to może być?
- Dzis bylam na badaniu wzroku. Okazalo sie, ze mam po -2.5 dioptrii na kazde z oczu. Optyk powiedzial mi, ze nie moze mi dac od razu tak mocnych szkiel, ze to za duzo. Da mi polowe z tego, a jak oczy sie powoli przyzwyczaja to za pol roku zmienimy na wieksze, az docelowo osiagniemy tyle ile powinnismy.…
- Witam po drapaniu na skórze pozostały mi coś w rodzaju siniaków (blizny) czy można to w jakiś sposób usunąć?
- Dzień dobry, mam pytanie odnośnie procesu dobrania odpowiednich okularów dla osoby z krótkowzrocznością. Ostatnio dowiedziałam się, że podobno wymaga to aż dwóch wizyt okulistycznych. Na jednej wykonywane są badania, które uniemożliwiają dobór korekcji w ten sam dzień. Do tej pory w moim przypadku…
- Witam, mam 15 lat w spoczynku mogę bez problemu ściągnąć napletek cały, natomiast przy erekcji mogę tylko 1/3 z całego żołędzia. Co to oznacza? Mogę zrobić coś samemu, żeby mi schodził cały podczas wzwodu tak jak w spoczynku?
- Kłaniam się. Jestem po przebytej chorobie COVID19. W szpitalu leczono mnie miesiąc. Lekarz przepisał mi na receptę m.in. zawiesinę Nebbud. Niestety przepisany typ był bardzo trudny dostępny w aptekach, praktycznie nie możliwy do zdobycia. I dopiero wczoraj udało mi się go zakupić w aptece…
- Witam, czy jest możliwa próchnica pod dziaslem I jak ona wygląda?
- Wykonałem badanie /161/ PSA całkowity - wynik 1,040 ng/ml, czy to dobry wynik?-mam72 lata-pozdrawiam.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.