Jestem po 3 tygodnie po odstawieniu paroksetyny.Jestem w 6 tygodniu ciąży.Objaey depresji wróciły w

2 odpowiedzi
Jestem po 3 tygodnie po odstawieniu paroksetyny.Jestem w 6 tygodniu ciąży.Objaey depresji wróciły w nasilonej wersji.Od 3 dni biorę setaloft .Zaczęłam od połówki 25 mg.Nie bd podawać całej listy objawów jakie mam bo nie starczyłoby mi znaków.Czuje się fatalnie.Na tyle fatalnie że zaczynam mieć bardzo czarne myśli.Tylko.prosze mi nie mówić że nie mogę się wspomóc czym innym bo ja już nie daje rady. Myślę że bd brała najmniejsza dawkę afobamu,żeby chociaż na chwilę poczuć ulgę.Zeby mój mózg,ja i fasolka w brzuchu odpoczęła.Nie jestem w stanie inaczej funkcjonować .Czy Afobam pomoże do momentu rozkręcenie setaloftu ?
Witam, proszę ściśle stosować się do zaleceń psychiatry zlecającego Pani leki. Od tego zależy zdrowie i życie Pani i dziecka. Bardzo przydatna jest w takim przypadku intensywna psychoterapia- nawet do kilku spotkań w tygodniu, na którą może skierować psychiatra.
Życzę zdrowia i ulgi w cierpieniu.

Dzień dobry. W trakcie ciąży objawy mogą się nasilić. To ważny i trudny zarazem czas dla kobiety. Najprawdopodobniej potrzebne jest Pani wsparcie psychoterapeutyczne. Co do farmakoterapii - proszę się stosować do zaleceń lekarza.