Jestem młodym chłopakiem mam chłopaka Chłopak chce spróbować sexu analnego Czy to boli? Jak użyjem
1
odpowiedzi
Jestem młodym chłopakiem mam chłopaka
Chłopak chce spróbować sexu analnego
Czy to boli?
Jak użyjemy prezerwatywy i lubrykanty to będzie ok? Boję się że coś uszkodzi mi albo coś pęknie?
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Chłopak chce spróbować sexu analnego
Czy to boli?
Jak użyjemy prezerwatywy i lubrykanty to będzie ok? Boję się że coś uszkodzi mi albo coś pęknie?
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Dzień dobry. Prawidłowo odbywany seks analny nie boli. Proszę pamiętać o prezerwatywie, lubrykancie i powolnym wprowadzaniu członka.
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego współżycia :)
Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego współżycia :)
Podobne pytania
- Swędzi mnie skóra głowy z tyłu na potylicy. Często się drapie i mam tam dużą łuskę. Zmieniłam szampon na inny, w razie alergii, ale dalej mocno swędzi i jest czerwone. Teraz używałam Stieprox przepisany od lekarza od 2 tyg ale tez nie pomaga.
- Mam 51 lat , przez większość życia uprawiałem różne sporty . Przeważnie biegalem długie dystanse. Moje pytanie dotyczy ścięgna Achillesa. Czy mozna mieć w jednej nodze dwa ścięgna Achillesa? W prawej nodze mam wyraźnie wyczuwalne dwa ścięgna . Przy ruchach stopą wyraźnie niezależnie od siebie…
- Mam 34 lata.Rano moje ciśnienie wygląda tak 109/74 tak do 124/80 przychodzi godzina 18.00 i moje ciśnienie wynosi 154/90 zaczyna skakać nawet do 170/10 proszę o poradę co to może byc.kardiolog na wizycie nie stwierdził nadciśnienia robione było USG i EKG.
- Robiłam testy na nietolerancje i wyszlo mi że w IGg nie mam nietolerancji, a w IGg4 mam na produkty zbożowe, nabiał i jajka. Czy muszę udać się do dietetyka? Czy wykonać jakies inne badania?
- Ale zaburzenia płodności są obniżone poprzez żylaki powróżka nasiennego czy poprostu jestem bezpłodny?
- Tarczyca położona prawidłowo, o prawidłowej echogenicznosci i jednorodnej echostrukturze. Unaczynienie miąższu prawidłowe. Liczne guzki w obu płatach, największy w płacie lewym hipoechoegniczny niejednolity wym. 9x15x34mm, z cechami unaczynienia w opcji CD. Największe w prawym płacie lito-płynowe…
- Boli mnie strasznie pięta w prawej stopie. RTG nic nie wykazał, a ból nie ustępuje. Ból jest z tylu pięty w miejscu, gdzie się zaokrągla.
- -Ból mięśni po wysiłku ,coś jak zakwasy,napięcie rozrywające mięśnie z zmęczenie i drżeniem , mięsień boli po naciśnięciu -Podczas bólu mięśni jest też ból głowy, czasami problemy z koncentracją i pamięcią,dezorientacja( ucisk z tyłu i bokach w okolicach skroni, zatykające się uszy , najgorszy…
- Czy przy porażeniu nerwu twarzowego po botoxie od którego upłynęło ponad 8 miesięcy można wykonać akupunkturę na opadająca lekko brew?
- Mam 27 lat i staram się o dziecko od 1.5 roku. ginekolog zlecił badania no i... tsh norma od 0,27-4,2 mój wynik 3,3 anty tpo norma 0-34 moj wynik to 70 czyli podwyższony ft3 od 2-4,4 mój wynik 2.68 ft4 od 0,93-1,70 mój wynik 1,06 Czy to podwyższone antytpo może być przyczyną mojego problemu…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.