Jestem kobietą 24 lata. Mam mocno żółte zęby. Chciałabym je wybielić. Problem polega na tym, że lewa

1 odpowiedzi
Jestem kobietą 24 lata. Mam mocno żółte zęby. Chciałabym je wybielić. Problem polega na tym, że lewa górna dwójka jest sztuczna (most adhezyjny), jedynka obok zdrowa, prawa jedynka martwa - wypadek z dzieciństwa, ząb został wbity w dziąsło i chirurgiczne wyciągany. Przyjął się, jednak jest martwy, w środku nie ma kanału (potwierdzone prześwietlaniem) - ząb w ciągu ostatnich kilku lat mocno ściemniał i odcina się od pozostałych zębów. I prawa dwójka w związku z tym że była dużo mniejsza została sztucznie „dobudowana”. W poradni stomatologicznej uzyskałam informacje aby wyrwać wszystkie 3 zęby i zastąpić implantami. Nie będzie mnie stać na takie rozwiązanie przez najbliższe 5 lat. W jaki sposób wybielić prawą martwą jedynkę i poprawić wizualnie uśmiech?
można spróbować wybielić leczoną kanałowo prawą jedynkę wewnatrzkomorowo czyli od środka soecjalnym materialem do wybielania martwych zębów
Sugeruję wizytę: Wybielanie zębów - 300 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.